Media Expert wchodzi do Bramy Jury

Media Expert w Bramie Jury

Media Expert, jedna z największych marek branży RTV, AGD i Multimedia w Polsce otworzy elektromarket w Bramie Jury. Na powierzchni 712 mkw., oprócz ekspozycji nowości, fani elektroniki i innowacji będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu usług okołosprzedażowych.

– Brama Jury w Zawierciu zapewni mieszkańcom miasta i regionu dostęp do kompleksowej oferty handlowo-usługowej. Obiekt ma duży potencjał i cieszymy się bardzo, że swoją obecnością w tym miejscu umacniamy naszą pozycję na rynku lokalnym. Zawiercie wspaniale się rozwija, a my chcemy być w częścią tego procesu. Zapewniamy bogatą ofertę RTV, AGD i multimediów, wzbogaconą o produkty segmentów: rowery, skutery, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Naszą przewagą rynkową jest szeroki asortyment, zróżnicowany pod względem cenowym oraz fachowa obsługa potrafiąca pomóc w dopasowaniu produktu do oczekiwań Klienta. Dzięki temu jesteśmy doskonałym adresem dla osób urządzających dom, mieszkanie czy ogród, poszukiwaczy gadżetów i niebanalnych prezentów oraz pasjonatów elektroniki – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert działa na polskim rynku od 2002 roku i oferuje najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także smartfony, laptopy, tablety i sprzęt fotograficzny. W skład siedzi wchodzi 470 elektromarketów w 377 miastach na terenie całego kraju.

– Aktywnie budujemy ofertę pierwszej galerii handlowej w Zawierciu. Wybieramy do współpracy popularne marki, będące liderami w swoich kategoriach. Wierzymy, że bogaty asortyment Media Expert i fachowe doradztwo personelu zaspokoją potrzeby entuzjastów nowinek technologicznych, jak i osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do domu i biura. Elektromarket będzie mieć bezpośrednie wejście z parkingu, dzięki czemu zakupy będą wygodne – opowiada Marzena Pijarczyk, Leasing Manager w Master Management Group.

Brama Jury, projekt Master Management Group, będzie pierwszym centrum handlowo – rozrywkowym w Zawierciu. Na 15 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Obiekt będzie zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, która stanowi fragment drogi krajowej nr 78 w kierunku Katowic. Dogodny dojazd z centrum miasta i bliskość głównych szlaków komunikacyjnych ułatwią podróż na zakupy mieszkańcom Zawiercia i okolic. Dużą zaletą inwestycji jest także prosty układ galerii i wygodny parking zlokalizowany bezpośrednio przed obiektem. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 450 miejsc postojowych. W części rozrywkowej, będzie można obejrzeć seans w nowoczesnym, czterosalowym kinie Planet Cinema oraz spędzić czas korzystając z oferty strefy restauracyjnej i kawiarni. Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI.

100 tys. mkw. powierzchni handlowej

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Dzięki temu MMG z powodzeniem samodzielnie realizuje projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami. Master Management to prywatna firma oferująca usługi butikowe na najwyższym poziomie. Firma jest partnerem na polskim rynku dla największych światowych funduszy oraz innych instytucji inwestujących w nieruchomości. W swojej historii MMG współpracowało z takimi partnerami jak Marcol Group, Europa Capital oraz w formie spółki joint venture z Blackstone. Obecnie MMG zarządza 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers*).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl