Dwukrotnie większa Castorama w Nowym Targu

Od 24 kwietnia mieszkańcy Podhala mogą zrobić zakupy w powiększonym i zmodernizowanym sklepie Castorama przy ulicy Szaflarskiej 176. Na klientów czeka szeroki wybór produktów, nowe usługi oraz większy wygodny parking.

Podhalański sklep Castoramy został otwarty w 2009 roku, po 10 latach doczekał się modernizacji oraz znacznej rozbudowy. Do tej pory klienci mieli do dyspozycji 3950 mkw. Teraz powierzchnia zwiększyła się ponad dwukrotne i wynosi 8130 mkw. Praktycznie każdy dział powiększono, dzięki czemu sklep będzie mógł zaoferować jeszcze większy wybór i różnorodność produktów. Obiekt wzbogaci się również o znaczą liczbę miejsc parkingowych, bo z początkowych 50 wzrośnie ona aż do 350.

Nowa, większa Castorama oznacza również więcej miejsc pracy. Zespół sklepu powiększył się o kolejne 30 osób i w tym momencie liczy on 181 pracowników.

Mnóstwo inspiracji

Na terenie zmodernizowanego sklepu umieszczono szereg rozwiązań ułatwiających dokonywanie zakupów. W odpowiedzi na potrzeby klientów wprowadzone zostały bezpłatne usługi projektowania kuchni oraz łazienki. Punkt projektowy czynny będzie codziennie w godzinach pracy sklepu, od poniedziałku do niedzieli (handlowej). Punkt zlokalizowany jest przy strefie inspiracji poświęconej łazienkom.

Na terenie sklepu urządzone zostały trzy strefy inspiracji – łazienki, kuchnie i garderoby. W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w sklepie sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji przestrzeni.

– Możemy śmiało powiedzieć, że nasz obecny obiekt jest jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych w naszym regionie. W trakcie projektowania oraz samej realizacji zwracaliśmy szczególną uwagę na potrzeby klientów. Wśród nich jest między innymi poszukiwanie inspiracji, profesjonalne doradztwo oraz szeroki wybór produktów. Obecnie nasz obiekt doskonale wpisuje się w te potrzeby – komentuje Katarzyna Stanek, dyrektor sklepu Castorama w Nowym Targu.

Wygodne rozwiązania

Castorama w Nowy Targu, tak jak cała sieć, zgodnie z hasłem „Zawsze niskie ceny” będzie na co dzień gwarantowała klientom ciekawe rozwiązania za niewielkie pieniądze. Sklep oferuje również usługi wysoko cenione przez klientów – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele usług związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

Bogaty asortyment umożliwi klientom realizację indywidualnych projektów mieszkaniowych, a dzięki licznym inspiracjom będzie je można zaplanować w kilku alternatywnych wariantach. Castorama kompleksowo wspiera projekty związane z budową, remontem, urządzaniem i dekorowaniem domów, jak również wyposażeniem ogrodów.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii Home Improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 77 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1,2 tys. sklepów w 10 krajach Europy.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top