Nowa odsłona Księgarni Świat Książki w CH Tulipan

Salon Księgarni Świat Książki w Centrum Handlowym Tulipan przeszedł gruntowny remont. Do księgarni w nowym wydaniu łódzkie Centrum zaprasza od kwietnia.

W Księgarni Świat Książki klienci znajdą książki, artykuły papiernicze, zabawki oraz szeroki wybór płyt CD i DVD z muzyką i filmami. Po remoncie salon w Tulipanie został powiększony o prawie 50 mkw., dzięki czemu asortyment został poszerzony i uzupełniony.

– Księgarnia Świat Książki jest teraz jeszcze bardziej przestronna, co z pewnością wpłynie na podniesienie komfortu zakupów. Serdecznie zapraszamy – zachęca Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Księgarnie Świat Książki to sieć ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę z dziedziny literatury, filmu czy muzyki. W księgarniach do nabycia są także artykuły papiernicze oraz zabawki. Salon Księgarni Świat Książki znajduje się naprzeciwko hipermarketu Auchan.

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takie jak Abra, Jysk i Komfort, Home&You oraz sklepy znanych marek, m.in.: Rossmann, HEBE, Vision Express, Monnari, Quiosque, Wojas, Orsay, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD oraz  restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, Mia Pizza, Mia Caffè.

Apsys Polska zarządza CH Tulipan

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są firmy: Galeria Tulipan Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu Pradera Open Ended Retail Fund (POERF) zarządzanego przez Praderę oraz CH Łódź Sp. z o.o., spółka zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund. Natomiast zarządzaniem obiektem zajmuje się firma Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.