Ceetrus Polska wprowadza dodatkowe usługi

auchan-lomianki-ceetrus

Ceetrus Polska wyposaża zarządzane obiekty handlowe w kolejne nowe usługi i udogodnienia dla klientów. Do końca roku przy siedemnastu Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce pojawią się Paczkomaty umożliwiające samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek.

Ceetrus Polska stale wzbogaca ofertę handlową zarządzanych obiektów oraz wprowadza dodatkowe usługi, które sprawiają, że klienci mogą tam zrobić zakupy, spędzić czas i załatwić najważniejsze codzienne sprawy. Do końca roku Paczkomaty będą dostępne łącznie w 20 obiektach Ceetrus.

– Zależy nam na tym, by Centra Handlowe Auchan były miejscami, w których można nie tylko wygodnie zrobić zakupy, zjeść posiłek, ciekawie spędzić czas, skorzystać z nowych technologii, ale także załatwić codzienne sprawy. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć katalog usług dostępnych wybranych obiektach handlowych o Paczkomaty – mówi Cezary Smektała, dyrektor operacyjny Ceetrus Polska.

Paczkomaty poszerzą katalog usług, z których klienci obiektów zarządzanych przez Ceetrus Polska mogą korzystać 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Są wśród nich także samoobsługowe stacje naprawy rowerów, stacje wypożyczania rowerów oraz ładowarki samochodów elektrycznych.

Ceetrus Polska

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl