Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała z marką Quiosque

Salon Quiosque

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała rozszerza ofertę w segmencie mody damskiej. Od 18 kwietnia klienci mogą robić zakupy w salonie Quiosque, który zajął lokal o powierzchni 145 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała dostarcza klientom bogatą ofertę, a wśród najemców znajdują się marki modowe, obuwie, akcesoria, liczne usługi oraz gastronomia. W połowie kwietnia portfolio obiektu zarządzanego i komercjalizowanego przez Ceetrus Polska powiększyło się o polską markę Quiosque. W salonie o powierzchni 145 mkw. klienci znajdą szeroką ofertę mody damskiej. Obejmuje ona zarówno klasyczne modele, które sprawdzą się w biznesowych stylizacjach oraz propozycje na inne okazje.

– Mocną stroną oferty naszego centrum handlowego zawsze była moda, obuwie i dodatki. Dlatego cieszę się, że grono najemców w tym segmencie powiększyło się o poszukiwaną przez klientki markę Quiosque – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała.

Quiosque jest polską marką odzieżową, która istnieje na rynku od ponad 25 lat. W całej Polsce znajduje się ponad 170 salonów tej marki. W obiektach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska znajduje się 15 salonów Quiosque.

O Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy 46 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Monnari, CCC, Diverse, Deichmann, Vistula, Taranko, Lancerto, Venezia. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym bezpłatny plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na ok  1350 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. Powstało w 2001 roku. Należy do Ceetrus Polska.

O Ceetrus Polska

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl