RTV Euro AGD otwiera po remodelingu salon w Opolu

Salon RTV Euro AGD

Zmodernizowany sklep RTV Euro AGD w centrum handlowym w Opolu zostanie otwarty 9 maja. Nowa przestrzeń została zoptymalizowana i dostosowana do potrzeb klientów centrum, a przyjazna aranżacja pozwoli na jeszcze bardziej komfortowe zakupy. Salon ma 700 mkw. powierzchni handlowej.

– Prowadząc prace nad remodelingiem placówki, koncentrowaliśmy się na efektywnym wykorzystaniu przestrzeni, a jednocześnie na stworzeniu miejsca, w którym klienci będą mieli łatwy dostęp do popularnych produktów – mówi Małgorzata Bochyńska, Kierownik Działu Projektowego w RTV Euro AGD. – Z tego względu ekspozycja z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi została rozszerzona i usytuowana bliżej wejścia.

Nowa aranżacja wnętrz w RTV Euro AGD

Nowa aranżacja wnętrza oraz niższe meble sprawiają, że układ sklepu i podział na grupy asortymentowe jest bardziej przejrzysty i intuicyjny, łatwiej poruszać się po placówce i poszukiwać wybranych towarów. Sprzyjają temu także nowe oznaczenia, spójne z tymi, które są w sklepie internetowym www.euro.com.pl.

Salon RTV Euro AGD
Salon RTV Euro AGD

– Wybór sprzętu elektronicznego nie jest obecnie łatwą sprawą. Technologia zmienia się bardzo szybko i nie wszyscy mają możliwość, aby śledzić trendy w tym zakresie – dodaje Małgorzata Bochyńska. – Zależało nam zatem na stworzeniu przestrzeni, która zapewni klientom komfort, pozwoli swobodnie porozmawiać z doradcą, obejrzeć produkty i bez pośpiechu dokonać właściwego wyboru.

RTV Euro AGD dysponuje obecnie siecią 278 sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepem internetowym euro.com.pl. Prowadzi także sprzedaż przez telefon.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną, oferującą nowoczesny sprzęt elektroniczny oraz artykuły gospodarstwa domowego. Dostarcza klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów znanych marek, oferując także profesjonalne doradztwo technologiczne oraz szereg usług dodatkowych, ułatwiających klientom zakupy, takich jak dostawa, montaż w domu klienta, przejrzysty proces finansowania ratalnego. Marka RTV Euro AGD jest dostępna w 177 miastach Polski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl