Drogerie Natura nie zwalniają tempa

Po otwarciu trzech nowych sklepów na początku kwietnia br., spółka Drogerie Natura rozszerza sieć placówek stacjonarnych o pierwszą drogerię Natura w Nowym Mieście n. Pilicą. Lokal jest prowadzony w modelu agencyjnym, a jego powierzchnia obejmuje 107 mkw.

Wielkie otwarcie nowej drogerii odbyło się w środę 24 kwietnia. Z tej okazji klienci mogli liczyć na atrakcyjne rabaty na zakupy z szerokiej oferty asortymentowej sklepu, w której znajdują się m.in. kosmetyki naturalne i wegańskie, akcesoria czy artykuły chemii domowej. Na miejscu można było przystąpić do programu lojalnościowego Klub Natura, który umożliwia dostęp do unikalnych zniżek, konkursów i okazji cenowych przez cały rok.

Nowa drogeria Natura w Nowym Mieście n. Pilicą została otwarta przy ul. Tomaszewskiej 40B.

20 lat działalności

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak Gwiazda Jakości Obsługi 2018 czy certyfikat Superbrands Created in Poland 2016/2017.

W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostepne wyłącznie w drogeriach sieci. Znak „tylko w Natura” to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zakupów w blisko 300 drogeriach stacjonarnych oraz w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.