Powstaje 100. sklep sieci Jula

9 maja sieć szwedzkich multimarketów Jula otwiera pierwszy sklep w Bydgoszczy i jednocześnie 13. w Polsce. Na klientów czekają nie tylko produkty przydatne podczas budowy, remontu i urządzania domu czy ogrodu, ale także asortyment niezbędny dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. Pierwszy sklep w Bydgoszczy to jednocześnie setny multimarket sieci Jula, która poza rynkiem polskim działa także w Szwecji, skąd się wywodzi, oraz w Norwegii.

– Otwarcie setnego sklepu właśnie w Polsce cieszy szczególnie. Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Otwarcie setnego sklepu to powód do podwójnego świętowania, ponieważ Jula obchodzi w tym roku także czterdziestolecie działalności – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula. Wydarzenie jest wyjątkowe także dla właściciela Jula, Karla-Johana Blanka:  – To kolejny przełomowy moment w historii firmy, którą tworzyłem od początku jej istnienia wspólnie z moim ojcem Larsem-Göranem. Czterdzieści lat temu sieć sklepów była naszym marzeniem, dziś to marzenie stało się rzeczywistością.

Bydgoska Jula znajduje się w Parku Handlowym Batory przy ul. Fabrycznej 1B. Multimarket mieści się na powierzchni 2361,30 mkw., z czego większość zajmuje część handlowa – 1947,88 mkw. W sklepie zatrudnienie znalazło 18 osób. Dzięki obecności punktu ratalnego, klienci sklepu mogą skorzystać z kredytu.

Unikalny koncept

Sklep w Bydgoszczy to przykład multimarketu, oferującego swoim klientom 15 tys. artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Jego idea opiera się na szerokiej ofercie, małej powierzchni handlowej, dobrej jakości produktów i ich atrakcyjnej cenie.

– Unikalny koncept multimarketu gwarantuje  wygodne i szybkie zakupy i jest odpowiedzią na współczesny tryb życia – wyjaśnia Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula Poland. – Warto podkreślić, że kategoria multimarketu jest bardzo popularna na rynku skandynawskim. Opiera się ona na założeniu, że w sklepie dostępny jest szeroki asortyment, a produkty są starannie wyselekcjonowane pod względem jakości i spełniania standardów.

Otwarcie pierwszego multimarketu Jula w Bydgoszczy odbędzie się 9 maja o godz. 12.00.

Jula dla Bydgoszczy i lokalnych społeczności

Jula to sieć multimarketów oferująca osobom zaradnym starannie dobraną gamę produktów w niskich cenach, przeznaczonych do domu, ogrodu i wypoczynku. Jula chce zachęcać ludzi, by sami ułatwiali sobie codzienność i sprawiali, że ich życie będzie bardziej aktywne i interesujące. „Mierzymy wyżej – wspólnie zachęcimy każdego do samodzielnego działania”

Asortyment sieci to 15 tys. starannie wyselekcjonowanych produktów, w większości marek własnych, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia blisko 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.