scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Wspólny lokal dla Van Dog i Papa Diego

papa-diego-van-dog-koneser11

26 kwietnia br. otwarty został wspólny lokal sieci Van Dog i Papa Diego w Warszawie. To pierwsze miejsce na gastronomicznej mapie Polski, w którym pojawił się Van Dog – druga marka stworzona przez Foodio Concepts z grupy Helios. W restauracji można spróbować zarówno oryginalnych Van Dogów w wersji gourmet, jak i meksykańskich przysmaków od Papa Diego.

Wspólny lokal Van Dog i Papa Diego w to pierwsze tego typu przedsięwzięcie spółki Foodio Concepts. Na powierzchni 166 mkw. znalazły się oba koncepty, stoliki dla 45 osób oraz wspólny bar. Lokal posiada również ogródek z dodatkowymi 40 miejscami siedzącymi.

Warszawski debiut

Van Dog to marka dla koneserów street foodu, szukających oryginalnych i zaskakujących doznań smakowych. Wśród propozycji nowej sieci fast-casual królują Van Dogi w wersji gourmet – z kiełbaskami robionymi według autorskich receptur lokalnych masarzy, w Van Bułce wypiekanej specjalnie dla sieci przez rodzinną piekarnię z województwa mazowieckiego, z mnóstwem nietypowych dodatków i oryginalnych sosów.

– Van Dogiem chcemy wyprowadzić z błędu osoby przekonane, że o frytkach i hot dogach powiedziano już wszystko, a uliczne jedzenie wszędzie smakuje tak samo. Nasz nowy koncept debiutuje w towarzystwie pierwszego w stolicy Papa Diego w wyjątkowej przestrzeni Konesera, która staje się jednym z ciekawszych miejsc na warszawskiej gastromapie – mówi Piotr Grajewski, prezes Foodio Concepts.

Najnowszy lokal to także debiut konceptu Papa Diego w Warszawie. Dotychczas lokale tej sieci, specjalizującej się w daniach kuchni meksykańskiej, zostały otwarte w Gdańsku, Katowicach, Opolu, Poznaniu, Pruszkowie i Wołominie.

Foodio Concepts to firma założona przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY

Dziekujemy za udział w SCF 2022 Fall !

Ponad 1300 osób wzięło udział w najważniejszym spotkaniu najemców z deweloperami 21-22.09 w EXPO XXI w Warszawie
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required