RTV Euro AGD otwiera zmodernizowany salon w stolicy

Salon RTV Euro AGD w Atrium Targów

Zakończyły się prace modernizacyjne w sklepie RTV Euro AGD w warszawskim centrum handlowym. Salon w nowej odsłonie dostępny jest już dla klientów.

Bardziej przyjazna, przestronna sala sprzedażowa, klarowny podział i oznaczenia przestrzeni czy ekrany reklamowe to tylko niektóre elementy, które znajdują się w zmodernizowanym salonie. Salon ma ponadto jedną z najdłuższych witryn w centrum handlowym, która została powiększona dzięki przebudowie przestrzeni i nowemu rozlokowaniu sklepów w sąsiedztwie.

– Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym klienci mogliby komfortowo spędzić czas, wybierając produkt dla siebie, przedyskutować wybór z doradcą, zainspirować się prezentowanymi rozwiązaniami – mówi Maciej Szczepański, Manager ds. Rozwoju, RTV Euro AGD. – Skupiliśmy się na tym, aby nowa aranżacja lokalu była atrakcyjna i zachęcała klientów do odwiedzenia naszego salonu. Efekt ten uzyskaliśmy także dzięki szerokiej witrynie, doskonale prezentującej wnętrze naszego sklepu z pasażu – dodaje Maciej Szczepański.

Nowa aranżacja sklepu RTV Euro AGD w Warszawie

Sklep w Atrium Targówek po modernizacji zyskał przejrzysty układ, umożliwiający jasny podział na poszczególne grupy produktowe, a dzięki poszerzeniu alejek i wprowadzeniu niższych mebli, wnętrze jest bardziej ergonomiczne i komfortowe. Salon po modernizacji ma dodatkowe przestrzenie prezentujące najnowsze rozwiązania technologiczne. Można w nim na żywo sprawdzić, jak komunikują się ze sobą produkty smart i jak wykorzystać… lodówkę do sterowania odkurzaczem, pralką lub telewizorem.

– Jeśli ktoś szuka kompleksowego wyposażenia domu może w naszym salonie sprawdzić, jak współpracują inteligentne produkty i jakie funkcjonalności dodatkowe można dzięki temu zyskać. Takie unikalne ekspozycje mamy w 14 naszych salonach w Polsce – mówi Piotr Kosarzycki, Kierownik ds. Marketingu w Sklepach, RTV Euro AGD. – A w każdym naszym sklepie klienci znajdą coś dla siebie – zarówno wielbiciele nowości, rozwiązań eko przyjaznych środowisku, jak i poszukiwacze ekonomicznych produktów pozwalających na oszczędności dla domowego budżetu.

RTV Euro AGD dysponuje obecnie siecią 278 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, a także sklepem internetowym euro.com.pl. Oferuje również sprzedaż przez telefon.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną, oferującą nowoczesny sprzęt elektroniczny oraz artykuły gospodarstwa domowego. Dostarcza klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów znanych marek, oferując także profesjonalne doradztwo technologiczne oraz szereg usług dodatkowych, ułatwiających klientom zakupy, takich jak dostawa, montaż w domu klienta, przejrzysty proces finansowania ratalnego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl