Empik wchodzi do Hosso Kołobrzeg. Grupa rozwija swoje portfolio

Hosso Kołobrzeg

W pierwszym kwartale 2020 do grona najemców Galerii Hosso w Kołobrzegu dołączy lider omnichannel w Polsce. Nowy salon marki Empik o powierzchni ponad 300 mkw. będzie pełen nowoczesnych rozwiązań.

– Upływające w tym roku pięciolecie otwarcia Galerii Hosso w Kołobrzegu pozwala nam wprowadzić zmiany w obiekcie, które nieustannie cieszy się zainteresowaniem najemców. Dokładając starań, by klienci Hosso mieli dostęp do możliwie szerokiej oferty, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu do centrum nowych najemców. Pierwszym z nich będzie marka Empik, która już w przyszłym roku przywita klientów – mówi dla Retailnet.pl Anna Hawrylik, dyrektor ds. komercjalizacji w Grupie Hosso.

Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, obecna na rynku od ponad 70 lat. Obecnie sieć sprzedaży pod marką Empik obejmuje ponad 250 lokalizacji w całym kraju.

Drawsko Pomorskie dobrze przyjęte

Obiekty należące do Grupy Hosso przyciągają nowych najemców i notują coraz lepsze wyniki. Tak też jest w przypadku otwartej 30 marca br. Galerii w Drawsku Pomorskim, która została bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców. Popularność obiektu przekłada się nie tylko na wysoki footfall, ale także na satysfakcjonujące obroty najemców.

Galeria Hosso w Drawsku Pomorskim to 3-kondygnacyjny nowoczesny obiekt o łącznej powierzchni około 10 tys. mkw., który został przygotowany tak, aby swoją ofertą trafiać do szerokiego grona mieszkańców Drawska, okolicznych miejscowości, a także licznie odwiedzających je turystów. Jest również odpowiedzią na potrzeby rozrywkowe, kulturalne oraz konsumpcyjne stacjonujących żołnierzy z pobliskich jednostek NATO. Galeria jest zlokalizowana w pobliżu centrum miasta. Wśród najemców obiektu są m.in. CCC, Neonet, Rossmann, Pepco, KiK, 4F, Martes Sport, Sinsay, Top Secret.

Nowe inwestycje Grupy Hosso

Obecnie Grupa Hosso prowadzi prace nad budową dwóch nowych obiektów – parku handlowego w Złocieńcu i galerii w Barlinku. Zgodnie z zapowiedziami inwestora prace te idą zgodnie z harmonogramem, a planowane otwarcie obiektów to kolejno jesień 2019 i III kwartał 2020 roku.

Równolegle trwają przygotowania do rozpoczęcia najnowszej inwestycji w zachodniej części kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl