Pierwszy monobrandowy salon Lavard Women w Polsce

‘- Sześć lat temu zadebiutowaliśmy z kolekcją Lavard Women w duobrandowym salonie Lavard w warszawskiej Arkadii i nie mamy wątpliwości, że to była jedna z naszych najlepszych decyzji. Widząc rosnące zainteresowanie kolekcją dla kobiet postanowiliśmy o rozwoju monobrandowych salonów pod marką Lavard Women. Na pierwszą w Polsce lokalizację wybraliśmy stolicę Dolnego Śląska – mówi w rozmowie z retailnet.pl – Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Salon Lavard Women 13 kwietnia br. zadebiutował we Wrocław Fashion Outlet. To pierwszy w pełni monobrandowy sklep marki Lavard, w którym na powierzchni około 100 mkw. dostępna jest wyłącznie odzież damska. To przełom w rozwoju marki.

– Decyzja o wprowadzeniu kolekcji damskiej do już działającego od 1975 roku Lavard Men podyktowana była ogromnym zapotrzebowaniem na asortyment damski. Na rynku brakowało produktów takich jak garnitury biznesowe, żakiety, czy spodnie dedykowane właśnie kobietom. Flagowym produktem marki Lavard są produkowane w Starem Bystrem okrycia wierzchnie, dlatego ich również nie mogło zabraknąć w ofercie dla kobiet – mówi dla retailnet.pl Edyta Gacek, twórca marki Lavard. – Wykorzystaliśmy niszę na rynku, a efekty osiągane w wyniku sprzedaży kolekcji damskiej zmotywowały nas do podjęcia kolejnego, istotnego w naszym rozwoju kroku – otwarcia monobrandowego salonu z odzieżą damską – dodaje.

– Wierzymy, że Wrocław ma ogromny potencjał sprzedażowy, dlatego zdecydowaliśmy o debiucie własnie tutaj. Nowootwarty salon Lavard Women zajmuje aż 100 mkw., dzięki czemu zagwarantujemy klientkom maksymalny komfort i wygodę zakupów – dodaje Marzena Talarczyk, Dyrektor ds. sprzedaży w Lavard.

35 sklepów duobrandowych

Obecnie kolekcja Lavard Women można znaleźć w 35 sklepów duobrandowych. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne, takie jak spódnice, sukienki koktajlowe. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów.

Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie. To nowoczesny brand oferujący wzornictwo na światowym poziomie: szeroki wybór odzieży klasycznej i eleganckiej, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o włoskie tkaniny oraz światowe trendy.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top