Trzecia drogeria Hebe w Toruniu

9 maja br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w centrum handlowym przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Jest to trzecia drogeria Hebe w tym mieście i 214. sklep sieci w Polsce.

Hebe regularnie powiększa sieć sprzedaży pojawiając się w kolejnych polskich miastach. W ostatnich dniach marca br. miało miejsce otwarcie czterech innych drogerii Hebe – w Centrum Handlowym Focus Mall przy ul. Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze, przy ul. Lindleya 16 w Warszawie, przy ul. Sienkiewicza 76 we Wrocławiu oraz w Parku Handlowym przy ul. Łąkowej 5 w Sokółce. W maju marka umocniła swoją pozycję w Toruniu, gdzie otworzyła trzeci punkt sprzedaży.

214 drogerii w Polsce

Marka Hebe powstała w 2011 roku. Od tego czasu sieć otworzyła już 214 placówek na terenie całej Polski, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach, głównie w galeriach i centrach handlowych. W samym 2018 roku sieć zyskała aż 50 nowych lokalizacji.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl