Echo Investment: sieć restauracji Pesto Cafe zadebiutuje w Galerii Młociny

Pesto Cafe, jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci gastronomicznych na Ukrainie, pierwszy lokal nad Wisłą urządzi w Hali Hutnik, strefie będącej częścią nowej destynacji restauracyjno-rozrywkowej powstającej w centrum na warszawskich Bielanach. Galeria Młociny otworzy swoje drzwi już 23 maja.

– Różnorodność, to słowo klucz w naszej strefie Spotkań i Dań, którą już niebawem swoim menu urozmaici rodzinna restauracja Pesto Cafe. Wybór Galerii Młociny to dla nas duże wyróżnienie, tym bardziej że restauracja na Młocinach ma otworzyć drzwi do dalszej ekspansji sieci. Jesteśmy przekonani, że to będzie bardzo udany debiut – komentuje Marcin Kopczyk, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych, Echo Investment.

Pesto Cafe w Hali Hutnik

Od początku pomysłem na Pesto Cafe było stworzenie miejsca z przyjazną i rodzinną atmosferą. Wystrój restauracji zdominowany jest przez ciepłe, pastelowe kolory, a do wspólnego spędzania czasu zachęcać mają duże, wygodne kanapy i fotele. W zamyśle założycieli, Pesto Cafe to miejsce lubiane i chętnie odwiedzane przez najmłodszych. Właśnie dlatego restauracja już na wstępie daje się poznać z bogatej karty z propozycjami potraw dla dzieci. Familijny charakter Pesto Cafe w Galerii Młociny podkreślać będzie też ciekawe wyposażona strefa zabaw dla dzieci. Warto też wspomnieć, że Pesto Cafe oferuje rodzicom możliwość spokojnego spożycia potraw, gdyż ich dzieci w międzyczasie będą znajdować się pod opieką niani i animatorów. Miejsce zaprosi do organizacji okolicznościowych przyjęć dla najmłodszych, a pracujący w restauracji cukiernicy zadbają o oryginalne urodzinowe i rocznicowe torty. Dodatkowo, jak zapowiadają właściciele sieci, bielańskie Pesto Cafe będzie przyjazne rodzicom z najmłodszymi dziećmi, oddając do użytku dobrze wyposażone pokoje do karmienia i przewijania.

– Patrząc z perspektywy ambitnej strategii rozwoju sieci na nowym rynku, Galeria Młociny od samego początku spełniała wszystkie kryteria miejsca polskiej premiery Pesto Cafe. Poza wysokim standardem projektu i interesującą listą najemców naszą uwagę przykuły Spotkania i Dania. Koncept przestrzeni, w której różni ludzie będą mieli wiele różnych pretekstów, żeby się spotykać, rozmawiać, bawić, a do tego pysznie jeść i pić. Oprócz tego, chciałbym podkreślić, że każda restauracja Pesto Cafe jest skierowana do dzieci i ich rodziców. Jest to pierwszy koncept w Polce, który pozwala rodzicom konsumować posiłki w prawdziwym włoskim stylu – nie śpiesząc się, spokojnie smakować każde danie w gronie najbliżzych, jednak mając przed oczami ich maluchów, a dzieciom z kolei – świetnie i wesoło spędzać czas w dedykowanych pokojach zabaw pod opieką niań i animatorów – mówi Pan Dmytro Pogrebycki, jeden z właścicieli sieci Pesto Cafe.

Pesto Cafe to propozycja dla rodzin z dziećmi rozsmakowanych we włoskiej kuchni. W menu restauracji królują pizze i makarony, uzupełniane długą listą dań z grilla, przekąsek, koktajli i drinków. Mocną stroną nowego najemcy młocińskiej Hali Hutnik są także desery. Właściciele sieci podkreślają, że kuchnia Pesto Cafe opiera się na umiejętnym łączeniu produktów sprowadzanych ze słonecznej Italii z tymi dostępnymi lokalnie. Na duży plus warto też zaliczyć częste modyfikacje menu. Główna, a obok niej także sezonowe karty dań, zmieniane są nawet 4-5 razy w roku. Podobnie menu śniadaniowe.

Galeria Młociny oferuje 76 tys. mkw. GLA

W przyjaznej, zielonej przestrzeni Galeria Młociny połączy 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście w projektowaniu miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce.

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl