Medicover ma nowego Dyrektora Zarządzającego

Artur Białkowski, Medicover

Od kwietnia br. Artur Białkowski objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Medicover Polska. W nowej roli będzie on odpowiadać przede wszystkim za funkcjonowanie placówek Medicover Polska na terenie całego kraju, a także za rozwój biznesu ambulatoryjnego, usług niemedycznych, ofertę biznesową, obsługę klienta oraz sprzedaż i marketing.

Artur Białkowski swoją karierę zawodową w Medicover rozwija od 2012 roku. Na początku jako Dyrektor Sprzedaży, a od czerwca 2016 jako Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za pion commercial.

Rozwój sieci

Od kwietnia bieżącego roku w swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za funkcjonowanie centrów medycznych, dostępność do opieki medycznej, obsługę klienta, rozwój cyfrowy oraz ofertę niemedyczną dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

– Przez ostatnie lata Artur z sukcesami budował silną pozycję Medicover Polska na rynku świadczeń pozapłacowych. Dlatego jestem przekonany, że w swojej nowej roli przyczyni się do wzmocnienia synergii pomiędzy kluczowymi obszarami usług naszej firmy oraz do jej dynamicznego rozwoju – komentuje John Stubbington, COO Healthcare Services, Medicover.

Artur Białkowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie managerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania i sprzedaży. Przed rozpoczęcie pracy w Medicover, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Orange (Centertel), Siemens oraz DHL Express. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Placówki Medicover zlokalizowane są na terenie całego kraju, w tym w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku. Firma jest najemcą powierzchni m.in. w Forum Gdańsk i Tarasach Grabiszyńskich we Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl