Rusza największy w Sieradzu i okolicy salon CCC

Salon CCC w Dekadzie Sieradz

Do grona najemców Dekady Sieradz dołączyła marka CCC otwierając swój największy salon w tym regionie. Europejski lider na rynku obuwniczym otworzył w Dekadzie lokal o powierzchni ponad 1050 mkw.

Salon CCC w Dekadzie Sieradz pierwszych klientów powitał 14 maja. Osoby odwiedzające centrum mogą w nim znaleźć wyjątkową kolekcję butów damskich, męskich oraz dziecięcych na co dzień i na wyjątkowe okazje. Zarówno oferta, jak i wystrój sklepu CCC z pewnością przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do dalszych odwiedzin.

– Salon CCC w Dekadzie Sieradz już w dniu otwarcia cieszył się bardzo dużą popularnością. Nowy sklep zapewnia naszym klientom wysoki komfort zakupów i pozwala na doskonałą ekspozycję całej naszej kolekcji. Przy jego aranżacji postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal ma nowy podział na poszczególne sekcje produktowe ułatwiające znalezienie poszukiwanych artykułów. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design – mówi Karol Semik, Dyrektor ds. Rozwoju CCC.

Grupa CCC posiada blisko 1 tys. salonów w 19 krajach w Europie i poza nią. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii, Serbii, Rosji, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii, Mołdawii, Grecji i Szwecji oraz na Węgrzech i Ukrainie. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 tys. pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia.

– Otwarcie salonu CCC zapewnia naszym klientom jeszcze szerszą ofertę modową, z której mogą korzystać podczas wizyty w Dekadzie. Cieszmy się, że tak popularna marka wybrała właśnie nasz obiekt na swój największy salon w regionie – mówi Jacek Przybyłek, Dyrektor galerii Dekada Sieradz.

Oferta handlowa Dekady Sieradz

Dekada Sieradz jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS. W galerii na powierzchni ponad 10 tys. mkw.  znajduje się blisko 30 sklepów znanych międzynarodowych i polskich marek oraz punktów usługowo-gastronomicznych. Wśród nich są: H&M, Hebe, Media Expert, Sinsay czy Empik. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu.

Za wynajem powierzchni w centrach Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl