Centra Handlowe M1 nagrodzone

Wśród 30 laureatów tegorocznego tytułu Superbrands 2019 znalazła się sieć Centrów Handlowych M1.

Podczas XIII edycji projektu Superbrands Polska statuetki odebrali przedstawiciele 30 marek konsumenckich i biznesowych.

– Organizacja Superbrands od 25 lat wyłania najsilniejsze marki na rynkach światowych, działając już w ponad 80 krajach. W Polsce od 2004 roku pisana jest historia wyróżnionych marek. Jesteśmy niezwykle dumni, że brand Centrów Handlowych M1 znajduje się wśród nich- mówi Urszula Porębska, Dyrektor Marketingu Metro Proporties, firmy zarządzającej portfelem Centrów Handlowych M1 w Polsce.

M1 wśród laureatów Superbrands

Badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 tys. respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 tysiące marek zgrupowanych w 100 kategoriach.

Metro Proporties sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Metro Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top