PARTNERZY PORTALU

Centra Handlowe M1 nagrodzone

Wśród 30 laureatów tegorocznego tytułu Superbrands 2019 znalazła się sieć Centrów Handlowych M1.

Podczas XIII edycji projektu Superbrands Polska statuetki odebrali przedstawiciele 30 marek konsumenckich i biznesowych.

– Organizacja Superbrands od 25 lat wyłania najsilniejsze marki na rynkach światowych, działając już w ponad 80 krajach. W Polsce od 2004 roku pisana jest historia wyróżnionych marek. Jesteśmy niezwykle dumni, że brand Centrów Handlowych M1 znajduje się wśród nich- mówi Urszula Porębska, Dyrektor Marketingu Metro Proporties, firmy zarządzającej portfelem Centrów Handlowych M1 w Polsce.

M1 wśród laureatów Superbrands

Badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 tys. respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 tysiące marek zgrupowanych w 100 kategoriach.

Metro Proporties sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Metro Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top