CH Pogoria po rozbudowie ma najnowocześniejszy salon CCC w Polsce

Spółka NEPI Rockcastle, zakończyła trwającą dziewięć miesięcy rozbudowę centrum handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej. W efekcie modernizacji obiekt zyskał 1063 mkw. powierzchni GLA, a bywalcy galerii najnowocześniejszy salon sieci CCC w Polsce.

Z końcem kwietnia 2019 roku, zakończyła się rozbudowa centrum handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Projekt modernizacji i przebudowy obiektu został przeprowadzony w zaledwie 9 miesięcy z zachowaniem funkcjonowania obiektu. Dąbrowska galeria ciesząca się popularnością nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale również regionu, wyszła naprzeciw oczekiwaniom najemców, planującym powiększenie powierzchni swoich salonów. Dzięki rozbudowie, kluczowe marki  z segmentu obuwniczego, CCC i Deichmann, uzyskały większą przestrzeń do ekspozycji kolekcji, a bywalcy centrum jeszcze bogatszy asortyment.

Jeszcze więcej obuwia w CH Pogoria

Polska marka obuwnicza CCC, która dotychczas zajmowała blisko 580 mkw. powierzchni, w efekcie przeprowadzonej przebudowy powiększyła lokal o 908 mkw., czyli blisko dwukrotnie. Obecnie klienci mogą dokonywać zakupów  w najnowocześniejszym salonie marki w Polsce i jednocześnie największym na terenie Śląska i Zagłębia. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów obuwia i dodatków, zyskał salon w nowej aranżacji, opracowanej zgodnie z najnowszą koncepcją marki. Nowy wystrój sklepu określany mianem „VIP”, oferuje wszystkie kolekcje oraz modele obuwia we wszystkich dostępnych kolorach. Klienci sklepu mogą także wybierać spośród większego niż dotychczas asortymentu wyrobów skórzanych. Warto nadmienić, że kupujący mają do dyspozycji aż 5 stanowisk obsługi kasowej.

Po metamorfozie przestrzeń jest bardziej funkcjonalna, komfortowa i nowoczesna. Dzięki przebudowie, również marka Deichmann udostępniła sklep w nowej odsłonie. Lokal powiększył metraż o 160 mkw., i zajmuje przestrzeń o powierzchni ponad 638 mkw., w której bywalcy znajdą produkty dedykowane dla każdego klienta i na każdą okazję. Co więcej, kupujący mają dostęp do sklepu również od strony wejścia głównego do galerii. W efekcie przebudowy salonów konieczna była relokacja toalet przy Auchan. W ramach inwestycji w północno – wschodniej części budynku przebudowano schody zewnętrzne prowadzące z kina.

– Większe salony obuwnicze to nie jedyne zmiany w CH Pogoria. Inwestor, spółka NEPI Rockcastle, wyszedł naprzeciw potrzebom zmotoryzowanych klientów i zaoferuje także bardziej funkcjonalny parking z większą liczbą miejsc postojowych. Jeszcze w maju br. zostaną udostępnione stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, dostosowanych do różnego typu pojazdów – informuje, p. Wojciech Godlewski, Senior Project Manager, NEPI Rockcastle.

Autorem projektu rozbudowy CH Pogoria jest Biuro Projektów ,,MEXEM” Sp. z o.o. i PRO-ARCH Spółka Jawna M.W. Lisiak. Generalnym wykonawcą poszczególnych etapów projektu była firma ESDOM Sebastian Domeracki i Adbuild Sp. z o. o. sp. k.

NEPI Rockastle jest właścicielem galerii w Dąbrowie Górniczej

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 80 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket Auchan oraz  market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma Sierra Balmain Property Management.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top