Stara Mydlarnia rozwija sieć handlową

10 maja br. sieć sprzedaży Starej Mydlarni powiększyła się o nową lokalizację. Do portfolio sieci dołączył punkt w krakowskim centrum handlowym. To kontynuacja zapowiedzianej dynamicznej ekspansji na polskim rynku.

Stara Mydlarnia nie tylko powiększa zasięg swojej oferty poprzez otwarcia nowych salonów sprzedaży w kolejnych miastach, ale i umacnia swoją pozycję w poszczególnych regionach. Nowo otwarty sklep w Krakowie jest już drugim punktem sieci w tym mieście.

Dzięki nowemu otwarciu, Stara Mydlarnia obejmuje już sieć 26 sklepów. Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku ma powstać jeszcze 9 kolejnych. – W najbliższym czasie planujemy otwarcie kilku salonów w Warszawie, Gdańsku i Lublinie. Tylko do wakacji zaplanowaliśmy otwarcie 6 nowych sklepów – mówi dla Retailnet.pl Agnieszka Lisińska, Senior Export Manager, Stara Mydlarnia.

Cel: miasta powyżej 40 tys. mieszkańców

Od 2010 roku sieć Stara Mydlarnia rozwijana jest w formacie sklepów franczyzowych. Obecnie obejmuje blisko 30 sklepów na terenie całej Polski i nadal intensywnie się rozwija. Każdego roku powiększa się o kilka placówek.

Pod nowe lokalizacje wybierane są miasta powyżej 40 tys. mieszkańców. – Najbardziej interesują nas lokalizacje w galeriach handlowych o dobrym trafiku, który sami staramy się sprawdzić odwiedzając galerię w różne dni i o różnych porach. Również położenie lokalu w samej galerii jest dla nas bardzo ważne – interesuje nas, czy w jego sąsiedztwie znajdują się sklepy posiadające klientów o podobnych preferencjach, czy są to sklepy np. odzieżowe lub kosmetyczne. Szukamy niewielkich lokali – najodpowiedniejsze dla naszego konceptu są sklepy o powierzchni ok. 35-40 mkw. – mówi Agnieszka Lisińska.

Stara Mydlarnia sc. istnieje od 1999 roku. Spółka jest producentem kosmetyków wytwarzanych na bazie naturalnych składników. Produkty Starej Mydlarni to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała. Obejmuje ona mydła glicerynowe, sole, żele i olejki do kąpieli, balsamy do ciała oraz wszelkiego rodzaju akcesoria mydlane.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl