scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TEDi dołączył do grona najemców zabrzańskiego Platana

tedi-salon-ch-platan-nepi-rockcastle

Zabrzańska galeria Platan pozyskała nowego najemcę. W obiekcie swój salon otworzyła niemiecka sieć, TEDi. Marka na blisko 690 mkw. powierzchni oferuje produkty codziennego użytku.

Od czwartku, 9 maja 2019 roku, klienci Platana mogą dokonywać zakupów w salonie TEDi. W ofercie sklepu odwiedzający znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym, m.in. artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, drobną elektronikę, narzędzia do majsterkowania, a także zabawki czy produkty dla zwierząt – wszystko w atrakcyjnych, dyskontowych cenach. Salon o powierzchni blisko 690 mkw. zlokalizowany jest na poziomie 0, w sąsiedztwie Maxi ZOO i KiK. Nowy najemca umacnia, m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, zabrzańskie centrum proponuje 5 takich punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają, m.in. Decorland, Home&You, KiK czy Pepco.

– Wśród bogatej oferty Platana znajdują się brandy rozpoznawalne i lubiane przez klientów na lokalnym rynku. TEDi to kolejny sklep na mapie galerii, w którym odwiedzający mogą zrobić różnorodne zakupy w jednym miejscu. Jestem przekonana, że niemiecka sieć będzie formatem, który dopełni propozycję handlową obiektu w sektorze tzw. convienience shopping, czyli niewielkich sklepów z najpotrzebniejszym asortymentem – komentuje, Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Sieć TEDi powstała w 2004 roku i należy do niemieckiego koncernu Tengelmann Group. W ramach wspomnianej grupy w Polsce działa już duża sieć sklepów odzieżowych KiK oraz sieć marketów budowlanych OBI. TEDi obecne jest w Niemczech, a także w Austrii, Chorwacji, Hiszpanii, Słowenii czy na Słowacji. Sieć niedawno rozpoczęła ekspansję, m.in. we Włoszech.

CH Platan w portfolio obiektów NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni blisko 40 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required