TEDi dołączył do grona najemców zabrzańskiego Platana

Zabrzańska galeria Platan pozyskała nowego najemcę. W obiekcie swój salon otworzyła niemiecka sieć, TEDi. Marka na blisko 690 mkw. powierzchni oferuje produkty codziennego użytku.

Od czwartku, 9 maja 2019 roku, klienci Platana mogą dokonywać zakupów w salonie TEDi. W ofercie sklepu odwiedzający znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym, m.in. artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, drobną elektronikę, narzędzia do majsterkowania, a także zabawki czy produkty dla zwierząt – wszystko w atrakcyjnych, dyskontowych cenach. Salon o powierzchni blisko 690 mkw. zlokalizowany jest na poziomie 0, w sąsiedztwie Maxi ZOO i KiK. Nowy najemca umacnia, m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, zabrzańskie centrum proponuje 5 takich punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają, m.in. Decorland, Home&You, KiK czy Pepco.

– Wśród bogatej oferty Platana znajdują się brandy rozpoznawalne i lubiane przez klientów na lokalnym rynku. TEDi to kolejny sklep na mapie galerii, w którym odwiedzający mogą zrobić różnorodne zakupy w jednym miejscu. Jestem przekonana, że niemiecka sieć będzie formatem, który dopełni propozycję handlową obiektu w sektorze tzw. convienience shopping, czyli niewielkich sklepów z najpotrzebniejszym asortymentem – komentuje, Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Sieć TEDi powstała w 2004 roku i należy do niemieckiego koncernu Tengelmann Group. W ramach wspomnianej grupy w Polsce działa już duża sieć sklepów odzieżowych KiK oraz sieć marketów budowlanych OBI. TEDi obecne jest w Niemczech, a także w Austrii, Chorwacji, Hiszpanii, Słowenii czy na Słowacji. Sieć niedawno rozpoczęła ekspansję, m.in. we Włoszech.

CH Platan w portfolio obiektów NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni blisko 40 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl