Pierwszy salon Homla w Kielcach

289 mkw.  powierzchni, najnowsze trendy home decor i szeroki asortyment wyposażenia wnętrz w wyjątkowym designie i najlepszej cenie to elementy charakterystyczne dla marki Homla. Subtelne dodatki do salonu i sypialni, funkcjonalne wyposażenie kuchni i jadalni to wszystko będzie można znaleźć w pierwszym salonie Homla w Kielcach. Od 16 maja w Galerii Echo wszyscy miłośnicy aranżacji wnętrz będą mogli wybrać coś dla siebie.

16 maja marka Homla otworzyła pierwszy salon firmowy w Kielcach. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby odwiedzający klienci mogli swobodnie wybierać spośród szerokiej grupy asortymentowej. W salonie znalazły się sekcje, w których można znaleźć dedykowane produkty do: salonu, sypialni, jadalni, kuchni, czy łazienki.

W dniach 16 do 31 maja klienci mogą kupić autorską bransoletkę marki Homla. Dochód  ze sprzedaży bransoletki zostanie przekazany na Fundację Fabryki Marzeń. W ostatni weekend maja salon Homla odwiedzą również blogerzy z sektora home decor, którzy wprowadzą swoich czytelników w magiczny świat marki Homla. Klienci będą mieli niepowtarzalną okazję do rozmów o urządzaniu wnętrz, aranżacji domowych przestrzeni i najnowszych trendach home decor. Marka przygotowała również specjalny event (25 maja), który odbywać się będzie na scenie w Galerii Echo.

23 salony firmowe

Marka Homla ma obecnie 23 salony firmowe na  terenie całej Polski i sklep internetowy. Marka ma już 5 salonów w Krakowie, 4 w Warszawie, po 2 we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Rzeszowie,
a dodatkowo po jednym w Łodzi, Szczecinie, Tychach, Katowicach i Białymstoku.

Sieć salonów Homla oferuje asortyment wyposażenia i dekoracji wnętrz w wyjątkowym designie i w najlepszej cenie. Produkty oferowane przez markę zostały stworzone po to, by życie klientów było prostsze, bardziej wygodnei piękne. Oferta Homla to kompleksowe wyposażenie salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz tysiące dekoracji i prezentów na każdą okazję.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl