Stokrotka przedłuża umowę najmu w Galerii Nowy Świat

Galeria Nowy Świat

Stokrotka Sp. z o.o., – polska sieć supermarketów i marketów spożywczo – przemysłowych, stanowiąca część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, podpisała kolejną umowę z Womak Alfa Sp. z o.o. na wynajem powierzchni w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

– Ta decyzja dowodzi, że nasze centrum handlowe jest postrzegane jako atrakcyjna lokalizacja dla popularnych najemców na polskim rynku. Jest to zasługa m.in. utrzymujących się na wysokim poziomie wskaźników odwiedzalności i stale poszerzanej oferty tenant mixu – informuje zarząd Galerii Nowy Świat.

Nowa umowa przedłuża okres najmu na kolejne 10 lat tj. do 2030 r. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi blisko 1,6 tys. mkw.

Stokrotka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci w naszym kraju. Tylko w minionym roku sieć uruchomiła prawie 80 nowych sklepów. Obecnie Stokrotka posiada 500 sklepów w formatach supermarketu i marketu zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych.

24 tys. mkw. GLA w Galerii Nowy Świat

Galeria Nowy Świat zadebiutowała na rynku podkarpackim w 2009 roku. Zbudowana i prowadzona przez firmę Womak Alfa Sp. z o.o. łączy tradycję ze współczesnością. Nowy Świat to wielokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, położone w województwie podkarpackim, w zachodniej części Rzeszowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Na powierzchni 24 tys. mkw. powierzchni znajduje się 100 lokali handlowych i punktów usługowych m.in. H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, Prima Strada, Buty Jana, KiK, Textil Market, Rossmann, Drogeria Sekret Urody, Jysk, Komfort, Pepco, Księgarnia Świat Książki, Salon Pielęgnacji Ciała i Umysłu – Good Mood, Media Expert, Komputronik, Sony Centre, Kinderplaneta, Da Grasso. Galeria Nowy Świat to także miejsce udanych zakupów i spotkań towarzyskich w przytulnych kawiarenkach i restauracjach oraz w Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – Szkoła Języków Obcych Masterschool, Szkoła Muzyczna Yamaha i Młodzieżowy Dom Kultury, Code Fun. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Akademia Akrobatyki,  Szkółka Rolkowa Wodzu oraz Calypso Fitness.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl