Trwa rozbudowa parku handlowego w Gryfinie

Park handlowy w Gryfinie

Rozbudowa położonego przy ulicy Łużyckiej w Gryfinie Parku Handlowego Grupy Saller znajduje się na zaawansowanym etapie prac.

Naprzeciwko istniejącego pawilonu, w którym zlokalizowane jest Centrum Chińskie powstanie kolejny budynek o powierzchni ponad 1,6 tys. mkw. Tym samym do grona najemców dołączą KiK, Martes Sport oraz Neonet. Obecnie trwają rozmowy w związku z komercjalizacją ostatniej wolnej powierzchni parku handlowego.

Zakończenie budowy oraz oddanie do użytkowania planowane jest na III kwartał 2019 roku.

Projekty Saller w komercjalizacji

Saller nie tylko dąży do jak największego i najszybszego powiększania portfela, ale również ulepsza, modernizuje oraz rozbudowuje posiadane lokalizacje. W procesie komercjalizacji znajduje się aktualnie około 30 projektów/obiektów.

– Przede wszystkim są to parki handlowe, jednak w planach mamy również rozbudowę Galerii Ostrovia. Oczywiście nie wszystkie z tych projektów to nowe inwestycje. Komercjalizacja wybudowanych obiektów dobiega końca, w przypadku nowo budowanych właśnie się rozpoczyna – podsumowuje Małgorzata Grdusiak.

Grupa Saller jest operatorem ponad 1,5 mln mkw. GLA, na co składa się  ponad 400 obiektów. Firma została założona przez Josefa Sallera w Bawarii w 1981 roku. Obecnie główna siedziba firmy Saller znajduje się w Weimarze–Legefeld. W trakcie prawie 40 lat obecności w sektorze nieruchomości komercyjnych grupa, oprócz Niemiec, rozwinęła swoją działalność również na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl