Just GYM otwiera nowy klub fitness w Poznaniu

Rok 2019 jest dla Just GYM bardzo intensywny i pracowity, gdyż 17 maja 2019 roku został otwarty kolejny obiekt sieci klubów fitness Just GYM. Poznań jest siedzibą Just GYM i klub otwierany w tym mieście jest prawdziwym oczkiem w głowie.

Nowy klub mieści się w Centrum Handlowym M1 na poznańskim Franowie, na ulicy Szwajcarskiej 14. Just GYM zajął tam powierzchnię prawie 2 tys. mkw. i jest pierwszym klubem otwartym w Wielkopolsce, a ósmą placówką w kraju należącą do sieci. Obecnie sieć Just GYM posiada kluby fitness w Płocku, Radomiu, Zabrzu, Olsztynie, Elblągu, Krakowie i Lublinie.

Just GYM ma już osiem klubów fitness w Polsce

Klub został zaprojektowany z myślą o uczestnikach zajęć grupowych takich jak Just TBC, Just Jump, Just Tabata, Just Stretch czy Just Fitball jak i klubowiczów zainteresowanych strefą funkcjonalną, czy strefą Just Hiit (od ang. High Intensity Interval Training). Klient może w klubie fitness w Poznaniu skorzystać z ponad 200 maszyn cardio, stosowych i siłowych, jak i z olbrzymiej strefy treningu funkcjonalnego, gdzie znajduje się specjalny parkur. To wszystko jest dostępne przy pełnej automatycznej dostępności klubu 24-godzinnej przez 365 dni w roku.

Klub Just GYM w Poznaniu

– To pierwszy obiekt w Wielkopolsce wyposażony w sprzęt marki Technogym wraz z najnowszą bieżnią Skillrun , umożliwiającą zaawansowany trening interwałowy. Bieżnie Skillrun są napędzane siłą własnych mięśni oraz wymuszają naturalny ruch przy trzeningu biegowym – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o.

– Mimo konkurencji na rynku lokalnym pojawiliśmy się w Poznaniu, gdyż widzimy nadal ogromny potencjał i niewykorzystane szanse w zakresie oferty klubu fitness. Nasza oferta jest unikalna w skali całego miasta i jesteśmy przekonani, że szybko zapewni nam stałych miłośników aktywności fizycznej – dodaje Paweł Ciszek. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia w III i IV kwartale 2019 roku.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Pierwszy klub sieci powstał w Centrum Handlowym Auchan Płock.

Klub Just GYM w Poznaniu
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl