Jeszcze więcej elektroniki w CH Guliwer

Jeszcze atrakcyjniejsza oferta elektroniki w łódzkim Centrum Handlowym Guliwer. Znajdujący się w nim salon LPelektronik przeszedł metamorfozę. Sklep od teraz funkcjonuje pod nazwą Rebel Electro.

Centrum Handlowe Guliwer rozwija swoją ofertę elektroniki i multimediów. W wyniku rebrandingu miejsce dotychczasowego sklepu LPelektronik zajęła właśnie znana polska sieć ze sprzętem RTV i AGD – Rebel Electro. Co nowego czeka na klientów?

– Wraz ze zmianą nazwy i logo, salon zmienił koncept handlowy na bardziej nowoczesny oraz zgodny z obowiązującymi trendami w segmencie elektroniki. Modernizacji uległo wnętrze sklepu, pojawiła się także nowa ekspozycja towarów, a także wygląd wystawy. W efekcie klient Guliwera będzie miał dostęp do elektroniki na najwyższym poziomie – mówi Joanna Bieniek, Leasing Manager w Newbridge Poland, właściciela CH Guliwer.

Odpowiedź na potrzeby klientów

Rebel Electro to już 9 sklep w segmencie elektroniki łódzkiego centrum handlowego. Ofertę wypełniają także salony sieci komórkowych Play, Orange oraz T-Mobile, sklep i stoisko Torre GSM, platformy telewizyjne takie jak autoryzowany punkt NC+ oraz Polsat Cyfrowy, a także stoisko Kodak Express z usługami fotograficznymi, m.in. foto kioskiem i foto książkami.

Rozwój sklepów z elektroniką nie jest przypadkowy. Właściciel Centrum Handlowego Guliwer przyznaje, że salony ze sprzętem elektronicznym są dziś istotnym elementem oferty centrów typu convenience, które realizują różnorodne potrzeby współczesnego konsumenta.

– Nowa odsłona najemcy to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych klientów, którzy poszukują dziś bogatej oferty elektroniki – różnorodnej, wypełnionej nowoczesnymi technologiami i popularnymi markami, z atrakcyjnym designem włącznie – mówi Joanna Bieniek.

– W salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyciągnie on zarówno fanów dobrego brzmienia, nowinek technologicznych, gadżetów takich jak drony, ale też rodziny, które nabędą w nim produkty pierwszej potrzeby, niezbędne  w codziennym życiu – dodaje.

Rebel Electro w Centrum Handlowym Guliwer to już kolejny salon, działający w ramach istniejącej od 2011 roku sieci ponad 70 sklepów z urządzeniami elektronicznymi. W asortymencie salonów znajdziemy szeroką ofertę sprzętu nagłaśniającego m.in. home audio, car audio oraz pełną gamę produktową marki Kruger&Matz, w tym urządzenia mobilne m.in. smartfony, tablety oraz akcesoria. Klienci będą mogli również zakupić tutaj sprzęt AGD m.in. blendery, miksery, ekspresy do kawy, grille gazowe, a także niestandardowe produkty elektroniczne jak mierniki czy lutownice. Ofertę salonu uzupełniają produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby, takie jak baterie czy żarówki.

Marka Rebel Electro to nie tylko produkty wysokiej jakości i zróżnicowany asortyment, ale również wysoki standard obsługi. W salonach czekają odpowiednio przeszkoleni i posiadający szeroką wiedzę na temat elektroniki doradcy klienta.

Centrum Handlowe Guliwer zlokalizowane jest w Łodzi przy ul. Kolumny 6/36. Otwarty w 1997 roku obiekt ma powierzchnię ponad 17 tys. m kw. GLA i liczy sobie 30 sklepów i punktów usługowych. W minionym roku CH Guliwer odwiedziło blisko 3 mln osób. Wśród kluczowych najemców centrum znaleźć można m.in. Carrefour, CCC, Rossmann, Vision Express i W. Kruk. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji 890 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.