MK Illumination: świetlne instalacje zmieniają oblicze centrów handlowych

mk-illumination-swiatlo

Firma MK Illumination została założona w 1996 roku w Austrii. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i realizacji instalacji świetlnych m.in. dla centrów handlowych. Tylko w ubiegłym roku zrealizowała ponad 4 tys. wdrożeń.

Firma MK Illumination jest Partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE Exhibition & Conference, które odbędzie się 25-26 września w Warszawie.

mk-illumination-moskwa

MK Illumination: portfolio z rynku polskiego

Polski oddział MK Illumination został założony w 2005 roku i łączy lokalną wiedzę z globalnym doświadczeniem całej Grupy. Cel jest jeden – tworzenie instalacji świetlnych, które nie tylko rozświetlą otoczenie, ale również uczynią ludzi bardziej szczęśliwymi. Firma oferuje szeroką gamę produktów i motywów, produkowanych we własnym zakresie, a także szyte na miarę świąteczne i całoroczne rozwiązania oświetleniowe dla centrów handlowych, lotnisk i przestrzeni publicznych.

mk-illumination-frankfurt

Na polskim rynku firma współpracuje z takimi graczami jak Metro Proporties, ECE, Carrefour czy Grupa Saller, EPP oraz wielu innych mniejszych klientów którzy doceniają najwyższa jakość elementów i indywidualne podejście do klienta dekoracji. Wśród zrealizowanych już projektów można wymienić wdrożenia dla m.in. M1, lotniska w Pyrzowicach, Zielonych Arkad w Bydgoszczy, Galerii Krakowskiej, Galerii Morena, Galerii Glogovia czy Domu Handlowego Renoma.

mk-illumination-chiny

Globalnie firma działa obecnie na 40 rynkach i zatrudnia globalnie przeszło 1 tys. pracowników. Przy tworzeniu koncepcji świetlnych firma korzysta z najwyższej jakości produktów LED, które sama projektuje i produkuje w 10 zakładach produkcyjnych w Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Tylko w ubiegłym roku zrealizowała ponad 4 tys. wdrożeń,  a jej obroty wyniosły ok. 130 mln euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl