Zespół leasingowy PROM wzmacnia siły

Joanna Grabowska – menedżer z wieloletnim doświadczeniem – wzmocniła polski zespół leasingowy PRÔM Peakside ROS Outlet Management.

Joanna Grabowska ma bogate i różnorodne doświadczenie w branży retail. Pracowała zarówno po stronie najemcy, jak i dewelopera, a także w agencjach komercyjnych, m.in. w Plaza Centers, The Blue Ocean Investment Group (BOIG) czy JLL. Bezpośrednio przed dołączeniem do PRÔM pracowała w Jeronimo Martins, realizując plan ekspansji sieci drogerii Hebe.

W PRÔM będzie odpowiedzialna za komercjalizację Fashion Outlet Kraków.

Komercjalizacja Fashion Outlet Kraków

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual, jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W przebudowywanym obiekcie rozbudowany zostanie komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium.

PRÔM jest spółką joint venture Peakside Capital i ROS Retail Outlet Shopping. Jest operatorem centrów outlet – Designer Outlet, które obecne są w Polsce w trzech lokalizacjach – w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie pod Warszawą. Każdy z outletów oferuje unikalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, również grupę marek segmentu premium, możliwych do nabycia w cenach zawsze 30-70 proc. niższych od cen regularnych. W ofercie centrów możemy znaleźć m.in. marki: Armani, Calvin Klein, Guess, Levi’s, New Balance, Nike, Pandora, Tommy Hilfiger i wiele więcej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.