Nowy salon modowy w Poznań Plaza

W Poznań Plaza został otwarty salon Parfois – nowoczesny lokal marki znajduje się na parterze galerii. Parfois to portugalska marka modnych akcesoriów dla kobiet, popularna wśród klientów w ponad 65 krajach dzięki różnorodności produktów, atrakcyjnym cenom i innowacyjnemu konceptowi sprzedaży.

– Parfois to doceniana marka z branży modowej, która świetnie radzi sobie na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad tym, aby goście Poznań Plaza mieli dostęp do sklepów oferujących najnowsze trendy modowe, a takie marki jak Parfois doskonale wpływają na różnorodność propozycji handlowej naszego centrum – mówi Wojciech Węgorzewski, dyrektor Poznań Plaza.

W sklepach Parfois można znaleźć szeroką gamę dodatków dla kobiet prezentujących najnowsze trendy danego sezonu m.in. torebki, buty, biżuterię, apaszki, paski, okulary i zegarki. Marka Parfois skierowana jest do nowoczesnych kobiet, które uwielbiają najnowsze trendy, a jednocześnie nie chcą przepłacać.

30 tys. mkw. GLA w Poznań Plaza

Centrum handlowe Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. mkw. klienci znajdą około 140 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Tous, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. W Poznań Plaza znajduje się 10 sali kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.