Posnania po raz kolejny poszerza ofertę dla odwiedzających

Puccini, Femestage Eva Minge Concept Store oraz Run Colors to marki, które w ostatnim czasie dołączyły do grona najemców Posnanii. Swoją lokalizację zmienił również Świat GSM, zwiększając swój lokal oraz poszerzając swoją ofertę o usługę serwisu telefonów. W maju szerokie portfolio najemców Posnanii uzupełni również marka Muscat.

Puccini to firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. W ofercie firma posiada szeroką gamę najwyższej klasy walizek podróżnych, torebek, teczek, portfeli, pasków, rękawiczek oraz obuwia damskiego i męskiego, które od teraz można znaleźć na parterze Posnanii.

Kolejną marką polskich projektantów jest Femestage Eva Minge. To propozycja znanej i cenionej projektantki mody, której kolekcje cieszą się uznaniem w największych stolicach modowych świata. Femestage Eva Minge tworzy kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear. –  Koncept ten doskonale wpisuje się w zapotrzebowanie klientów Posnanii. To kolejny, po Trzy Igły, Kuszyńska&Ewert, Jacob, Naoko i Kossie projektant, który zdecydował się na współpracę z Posnanią – komentuje Magdalena Skorniak, Tenant Relationship Manager Posnanii.

Ofertę handlową Posnanii poszerzyła również sieć Run Colors – multibrand z obuwiem, odzieżą i akcesoriami sportowymi najlepszych światowych marek. Otwarcie kolejnego butiku z modą sportową i casualową wpisuje się doskonale w koncepcję Posnanii: #all about lifestyle. Blisko 164-metrowy lokal znajduje się na I piętrze niemal na przeciwko kina Helios.

Dodatkowo na parterze galerii zostanie otwarty Kantor Pomarańczarnia. Klienci kantoru będą mieli możliwość ściągnięcia na telefon specjalnej aplikacji, która podaje informacje o cenach walut, aktualizowaną co 30 sekund z giełd światowych za pośrednictwem amerykańskiej firmy Easy Forex. Będzie to drugi kantor w ofercie Posnanii.

To nie koniec nowości w ofercie Posnanii. W maju swój salon otworzy marka Muscat, która podbija rynek optyczny w Polsce od 2015 roku. Firma kieruje swoje okulary i oprawki do osób, które cenią wysoką jakość w dobrej cenie. Projekty cechuje klasyczny design, minimalistyczna forma i świeża kolorystyka. Każde oprawki są wykonywane ręcznie, z najwyższej jakości włoskiego acetatu. Do oprawek MUSCAT oferuje soczewki zawierające komplet niezbędnych filtrów oraz antyrefleks.

Posnania należy do Apsys Polska

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”.

Właścicielem i zarządcą Posnanii jest firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.