Przybędzie lokali Meet&Eat

Grupa Nutri Mind rozwinie sieć restauracji Meet&Eat. Kilka miesięcy temu nowa restauracja pod tym szyldem pojawiła się w biurowcu Warsaw Spire. Niebawem planowane są kolejne otwarcia. Marka jest obecna w biurowcach i galeriach handlowych.

Różnorodna kuchnia, codziennie zmieniające się menu, potrawy łączące nieoczywiste smaki – to elementy wyróżniające koncept Meet&Eat. Już jesienią nowy lokal pod tym szyldem powstanie w warszawskim biurowcu Mennica Legacy Tower, a w przyszłym roku w kompleksie Varso, także w stolicy.

W Mennica Legacy Tower przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej restauracja zagospodaruje blisko 700 mkw. powierzchni. W skład przestrzeni restauracyjnej wejdzie m.in. lokal o powierzchni 455 mkw. oraz zewnętrzny ogródek o powierzchni 100 mkw., wychodzący wprost na pasaż miejski, utworzony pomiędzy budynkami kompleksu. Umowa najmu została podpisana na okres 10 lat.

Koncept lokali Meet&Eat

– Koncepcja restauracji Meet&Eat, którą stworzyliśmy dla Mennica Legacy Tower jest spójna z efektowną architekturą i prestiżem tego budynku. Jednocześnie będzie to miejsce wielofunkcyjne, stawiające na pierwszym miejscu potrzeby, gusta i nastroje naszych gości, którego znakiem rozpoznawczym będzie wysoka jakość. Nasi goście w restauracjach biurowych to osoby bardzo wymagające: intensywnie pracują zawodowo, mają dużą świadomość prozdrowotną, śledzą światowe trendy kulinarne i bardzo szanują swój czas. Dlatego nasza kuchnia, zespoły pracowników, rozwiązania techniczne i wszystkie nasze działania skoncentrowane są na maksymalnym zadowoleniu gości – mówi Renata Waśniewska, Dyrektor Zarządzający, Grupa Nutri Mind.

Meet&Eat to marka restauracji biurowych typu „casual dining” należąca do Grupy Nutri Mind sp. z o.o., która działa na rynku gastronomicznym od 9 lat, prowadząc pod kilkoma markami łącznie 25 restauracji w biurowcach, galeriach handlowych i 4-gwiazdkowych hotelach. Meet&Eat w swoich restauracjach łączy najnowsze trendy i techniki przygotowania zdrowych dań z tym, co najlepsze w kuchni tradycyjnej. W zmieniającym się codziennie menu serwuje potrawy kuchni polskiej oraz dania kuchni międzynarodowej. Koncept Meet&Eat jest już obecny w kilku lokalizacjach biurowych na terenie Wrocławia i Warszawy, m.in. w Business Garden czy Marynarska Business Park. Od kliku lat działa także w Galerii Mokotów w strefie Aleja Smaków.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.