MediaMarkt otwiera sklep w Galerii Młociny. To 11. salon w stolicy

W Warszawie powstanie kolejny sklep popularnej sieci MediaMarkt. Będzie on zlokalizowany w nowej Galerii Młociny, która otworzy się dla klientów w czwartek, 23 maja o godzinie 12.00. Najnowszy sklep będzie już jedenastym na mapie stolicy.

Sklepy MediaMarkt znajdują się w najważniejszych punktach handlowych w mieście z łatwym dojazdem i dużą liczbą miejsc parkingowych. Dzięki temu Warszawiacy mają wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Nowy sklep w bielańskiej Galerii Młociny zapewni wyjątkowe doświadczenia zakupowe w nowoczesnej przestrzeni handlowej. Klienci znajdą tu pełny wybór urządzeń dla domu i biura oraz całą gamę urządzeń mobilnych czy elektroniki sportowej. W ofercie znajdą się również coraz popularniejsze pojazdy elektryczne – deskorolki, hulajnogi, a nawet rowery. Będzie je można przetestować na miejscu.

– MediaMarkt kontynuuje rozwój, realizując przyjętą strategię omnichannel. Konsumenci oczekują dostępu do naszej oferty we wszystkich kanałach sprzedaży. Dlatego równolegle rozbudowujemy kanał internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych, w których zapewniamy klientom kompleksową ofertę i dbamy o najwyższy poziom doświadczeń zakupowych – mówi Marcin Rosati, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt rozwija się w Warszawie

Obecnie w aglomeracji warszawskiej funkcjonuje 10 sklepów MediaMarkt w następujących lokalizacjach: Galeria Wileńska, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City, CH Okęcie, park handlowy Zielony Targówek, Pasaż Tesco przy ul. Górczewskiej, ul. Ostrobramska 79, CH Janki, CH M1 w Markach, ul. Gen. Okulickiego 20 A w Piasecznie.

MediaMarkt specjalizuje się również w usługach okołosprzedażowych, takich jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W nowym sklepie można zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Jeżeli chcemy pozbyć się starych urządzeń RTV/AGD, sklep przyjmie je bezpłatnie, nawet bez konieczności zakupu nowych. MediaMarkt prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

90. sklepów MediaMarkt w Polsce

MediaMarkt należy do MediaMarktSaturn Retail Group, europejskiego lidera dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych z nią usług. W ofercie MediaMarkt można znaleźć zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego równolegle rozbudowuje internetową platformę sprzedaży oraz otwiera kolejne markety. MediaMarkt w Galerii Młociny będzie 90. placówką handlową tej sieci w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.