W centrum handlowym Tulipan pojawiła się pralnia 5àSec

Centrum Handlowe Tulipan w Łodzi poszerzyło ofertę usługową o punkt świadczący usługi pralnicze 5àSec.

Pralnia 5àsec w Tulipanie jest kolejnym punktem franczyzowym francuskiej sieci pralni, których w całej Polsce od 1999 roku pojawiło się już ponad 120.  Punkt znajduje się naprzeciwko Hipermarketu Auchan.

– Do Tulipana zapraszamy nie tylko na zakupy, ale również do skorzystania z szerokiej gamy usług, między innymi fryzjera, kwiaciarni, ubezpieczeń oraz od maja – profesjonalnej pralni 5àsec – zachęca do odwiedzenia Centrum Katarzyna Woźniak, Dyrektorka CH Tulipan.

5àsec to największa w Polsce sieć profesjonalnych pralni. W ofercie znaleźć można kompleksowe usługi prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Do prania wykorzystywana jest jedna z najbardziej zaawansowanych technologii prania wodnego AQUASEC, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skutecznie usuwa plamy i uporczywe zapachy.  W pralni klienci Centrum Handlowego Tulipan mogą także skorzystać z usługi prasowania parowego oraz z pakietu usług premium, czyli czyszczenia i renowacji odzieży skórzanej, magla, czy czyszczenia dywanów. Dla klientów korzystających regularnie z usług prania i prasowania koszul zostały przygotowane specjalne abonamenty.

Apsys jest zarządcą CH Tulipan

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takie jak Abra, Jysk i Komfort, Home&You oraz sklepy znanych marek, m.in.: Hebe, Rossmann, Vision Express, Maxi Zoo,  Monnari, Quiosque, Wojas, Orsay, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD oraz  restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, Mia Pizza, Mia Caffè.

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są firmy: Galeria Tulipan Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu POERF zarządzanego przez Praderę oraz CH Łódź Sp. z o.o., spółka zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

Zarządcą CH Tulipan jest Apsys  Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl