Prezent Marzeń w Gemini Park Bielsko-Biała

Nowy punkt sprzedaży stacjonarnej Prezent Marzeń już otwarty. Najnowsze stoisko sieci oferującej prezenty w formie przeżyć pojawiło się w Gemini Park Bielsko-Biała.

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju sieć Prezent Marzeń 20 maja br. powiększyła się nowy punkt stacjonarny. Tym razem wyspa Prezent Marzeń stanęła w Gemini Park Bielsko-Biała. – Znajdziecie nas na parterze tuż przy hipermarkecie bi1 i w pobliżu takich sklepów jak Kolporter, Księgarnie Świat Książki, Soczewki24 – informuje sieć.

– Kiedy otwieraliśmy pierwszy sklep, jednym z najważniejszych przesłanek dla nas była liczba osób odwiedzających daną galerię. Niestety, później to nie do końca pokryło się z wynikami sprzedaży. Teraz zależy nam na tym, by nie wchodzić do miast przesyconych powierzchniami handlowymi. Wybieramy miasta liczące przynajmniej 150 tys. mieszkańców – mówi dla Retailnet.pl Piotr Kaptór, dyrektor ds. marketingu Prezent Marzeń.

Rozwój sprzedaży stacjonarnej

Prezentmarzen.com to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy. Pierwszy punkt został otwarty w listopadzie 2014 roku. Dziś punkty sprzedaży sieci znajdują się już w poznańskim Starym Browarze, CH Arkadia w Warszawie oraz CH Magnolia Park we Wrocławiu oraz kilkunastu innych galeriach handlowych na terenie naszego kraju. Do grona tych lokalizacji dołączył właśnie punkt w Gemini Parku. Na mieszkańców Bielsko-Białej i okolic w noowootwatej wyspie Prezent Marzeń czeka mnóstwo niezapomnianych atrakcji, w tym m.in. escape room, lot motoparalotnią, skok ze spadochronem, jazda gokartem, lekcja nurkowania, a także szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących masaży.

Gemini Park Bielsko – Biała to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w samym sercu stolicy Podbeskidzia. Na ponad 42 tys. mkw. można znaleźć 120 sklepów, punktów usługowych i restauracji, a także niezwykle komfortowy, przestronny parking. Galeria cechuje się bardzo dobrą lokalizacją oraz świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Rodzinny charakter galerii sprawia, że obok bogatej oferty zakupowej, można w niej znaleźć także inne atrakcje stworzone z myślą o dzieciach, w tym „Park – W Deche!” oraz park linowy. To pierwsza tego typu przestrzeń przy galerii handlowej w Polsce, który daje dzieciom możliwość aktywnego spędzenia czasu połączonego z nauką i poznaniem świata. Galeria działa od 2009 roku. W 2014 została natomiast rozbudowana.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.