Good Mood w Galerii Nowy Świat

Znajdujący się w Galerii Nowy Świat salon urody Good Mood Pielęgnacja Ciała i Umysłu to klimatyczne miejsce, na które składa się salon fryzjerski, pięć gabinetów zabiegowych, sala szkoleniowa oraz nail bar o łącznej powierzchni 180 mkw. Otwarty w 2018 roku salon, który skupia się na pielęgnowaniu urody dbając jednocześnie o równowagę ciała i umysłu przyciąga klientów, którzy doceniają szeroką ofertę sieci.

Salon Good Mood wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia wspomagające urodę w tym laser do depilacji, mezoterapię mikroigłową i bezigłową, żelazko antycellulitowe i in. Poleca nowoczesne usługi fryzjerskie i stylizacyjne – wszystkie idealnie pasujące do potrzeb klienta. W salonie odbywają się również cykliczne warsztaty dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego. Wszystko to sprawia, że marka jest doceniana przez klientów. Salon właśnie zajął pierwsze miejsce w wojewódzkim etapie plebiscytu Mistrzowie Urody 2019 organizowane przez dziennik Nowiny.

24 tys. mkw. powierzchni

Galeria Nowy Świat zadebiutowała na rynku podkarpackim w 2009 roku. Zbudowana i prowadzona przez firmę Womak Alfa Sp. z o.o. łączy tradycję ze współczesnością. Nowy Świat to wielokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe położone w zachodniej części Rzeszowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Na powierzchni 24 tys. mkw. powierzchni zgromadzono 100 lokali handlowych i punktów usługowych m.in. H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, Prima Strada, Buty Jana, KiK, Textil Market, Rossmann, Drogeria Sekret Urody, Jysk, Komfort, Pepco, Księgarnia Świat Książki, Salon Pielęgnacji Ciała i Umysłu – Good Mood, Media Expert, Komputronik, Sony Centre, Kinderplaneta, Da Grasso.

Galeria oferuje swoim klientom możliwość zakupów i spędzenia czasu w miejscu, które zna ich potrzeby, jest im przyjazne, a przede wszystkim spełnia oczekiwania lokalnej społeczności.

Galeria Nowy Świat to miejsce udanych zakupów i spotkań towarzyskich w przytulnych kawiarenkach i restauracjach oraz w Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – Szkoła Języków Obcych Masterschool, Szkoła Muzyczna Yamaha i Młodzieżowy Dom Kultury, Code Fun. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Akademia Akrobatyki,  Szkółka Rolkowa Wodzu oraz Calypso Fitness.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.