Martes Sport na dłużej w Dekadzie Żyrardów

Martes Sport – polska marka oferująca bogaty asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, powiększyła swój sklep i przedłużyła umowę najmu w Dekadzie Żyrardów, galerii handlowej należącej do Dekada SA. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Zgodnie z nowo podpisanym aneksem do umowy, Martes Sport w Dekadzie Żyrardów zajmie lokal o powierzchni 410 mkw. Umowa najmu w obiekcie została przedłużona na kolejne 5 lat. Powiększony salon w żyrardowskiej galerii pozwoli Klientom na dostęp do szerokiej gamy produktów z obszaru sportu i rekreacji. W ofercie sklepu znajduje się duży wybór obuwia, odzieży i akcesoriów takich marek jak Arena, Colmar, Elbrus, Brugi, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike.

– Martes Sport jest z nami już od 2014 roku i od momentu otwarcia swojego salonu zdobył on ogromną popularność wśród naszych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że ten najemca zostanie z nami na kolejne 5 lat i dodatkowo powiększy swój lokal. Dzięki temu osoby nas odwiedzające będą miały dostęp do pełniejszej oferty marki – mówi Michał Belta, dyrektor galerii Dekada Żyrardów. – Zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymywaniu w obiekcie silnych, rozpoznawalnych marek, które ze swoją ofertą docierają do różnorodnych grup konsumentów, co doskonale prezentuje właśnie firma Martes Sport – dodaje Michał Belta.

20 sklepów w Dekadzie Żyrardów

Salon Martes Sport jest jednym z wielu sklepów znanych marek w Dekadzie Żyrardów. Na dwóch poziomach handlowych, na klientów czeka 20 sklepów, a wśród nich brandy takie jak H&M, Hebe, RTV Euro AGD, Deichmann, Yes, Mila i inne.

Zlokalizowana w centrum 50-tysięcznego Żyrardowa, przy głównej ulicy miasta, galeria Dekada jest nowoczesnym obiektem handlowym. W strefie bezpośredniego oddziaływania do 20 min. jazdy samochodem znajduje się 118 tys. mieszkańców. W pobliżu znajdują się komfortowe Lofty de Girarda zaadaptowane z dawnej Fabryki Lnu. Obiekt wpisuje się w postindustrialny charakter miasta, a nowoczesne materiały wykończeniowe oraz ciepła kolorystyka nadają mu niepowtarzalny charakter. Doskonała lokalizacja, wyjątkowy format obiektu i odpowiednio dobrany skład najemców sprawiają, że Dekada Żyrardów jest najatrakcyjniejszym obiektem handlowym w mieście.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych. W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl