Helios i Pasibus mają pierwszy wspólny lokal z burgerami

W maju ruszył drugi w Warszawie lokal z burgerami sieci Pasibus, który jest zlokalizowany w Galerii Młociny.

Pasibus jest obecny w kilkunastu lokalizacjach w całym kraju, m.in. we Wrocławiu, w Gdańsku, Poznaniu, Łodzi i w Warszawie (Złote Tarasy). Drugi stołeczny lokal Pasibusa znajduje się na poziomie +2 Galerii Młociny – w Hali Hutnik, części strefy restauracyjnej Spotkania i Dania. To pierwszy Pasibus stworzony wraz z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali Pasibus.

Goście odwiedzający nowy lokal Pasibusa w Galerii Młociny będą mogli spróbować m.in. kultowych burgerów. Wszystkie burgery Pasibusa są robione w 100 proc. z wołowiny – mięso jest mielone i doprawiane ręcznie, a jego wyrazisty smak to jeden ze znaków rozpoznawczych marki.

Helios i Pasibus planują otwarcie 40 lokali

Przypomnijmy, że na przełomie luty/marzec Helios S.A. rozpoczął negocjacje z częścią wspólników spółki Food for Nation Sp. z o.o. sp.k. będącej właścicielem sieci gastronomicznej Pasibus, w przedmiocie wspólnego rozwoju tej marki. W planach jest otwarcie 40 lokali.

Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A. Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Grupa kapitałowa Agora prowadzi m.in. działalność wydawniczą, radiową oraz w zakresie produkcji filmowej.

Historia Pasibusa rozpoczęła się od jednego foodtrucka w 2013 roku oraz ich obecności na popularnych festiwalach na terenie całej Polski. Obecnie tylko we Wrocławiu, skąd pochodzi, posiada 8 własnych lokalizacji, również w galeriach handlowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl