Ponad 1,2 tys. mkw. dla Pepco i Dealz w PH Multibox w Głogowie

Do grona najemców Parku Handlowego Multibox w Głogowie dołączyły kolejne popularne i lubiane marki. Jesienią 2019r. w Głogowie w P. H. Multibox swoje sklepy otworzą znane z atrakcyjnych cen produktów – sieci Pepco oraz Dealz. Podczas wiosennej edycji SCF 2019 E&A na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie obu umów najmu na łączną powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw.

Pepco – to sieć sklepów znana ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie w parku handlowym powierzchnię blisko 640 mkw.

Należąca do firmy Steinhoff sieć sklepów – Dealz – otworzy salon o powierzchni ponad ok. 600 mkw. Sklepy Dealz oferują około 3.000 produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, jak również szeroki asortyment artykułów na każdą okazję: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji wyposażenia domu, artykułów papierniczych czy zabawek.

Multibox Głogów o powierzchni 9 tys. mkw.

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Za koncepcję komercyjną i wynajem sieci parków handlowych Multibox odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Płońsku a w przygotowaniu w Szamotułach, Trzciance i Ełku.

Mallson komercjalizuje Multiboxy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700 tys. mkw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top