Salon e-obuwie w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

Portfolio najemców Galerii Warmińskiej w Olsztynie wzbogaciło się o salon eobuwie.pl. Jest to debiut tego supernowoczesnego salonu w regionie Warmii i Mazur. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

 Nowo otwarty salon eobuwie.pl znajduje się na parterze Galerii Warmińskiej w sąsiedztwie takich salonów obuwniczych jak: Ryłko, Kazar czy Gino Rossi. Otwarty 26 kwietnia salon ma powierzchnię 531 mkw. i tym samym, jest piątym pod względem wielkości salonem tej marki w Polsce.

Sklep eobuwie.pl zajmuje 531 mkw.

– Salon ten doskonale uzupełnia ofertę sklepów z obuwiem, które dotąd działają w Galerii Warmińskiej. Jest on skierowany do klientów ceniących nowoczesny sposób zakupów. Bez wątpienia salony eobuwie.pl to salony przyszłości – mówi Tomasz Górski Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Salon eobuwie.pl w Galerii Warmińskiej jest wyposażony w 39 stanowisk, na których klienci mogą wybierać z całego dostępnego asortymentu, który liczy ponad 50 tys. produktów. Natomiast na miejscu w sklepie dostępnych jest 16 tys. par najbardziej popularnych fasonów i rozmiarów butów.  Jeśli butów, które klient zamówi w salonie nie ma w danym momencie w magazynie zostaną one dostarczone w ciągu doby.  Oferta stacjonarnego salonu eobuwie.pl jest tożsama z ofertą on-line tej marki.  W salonie w Galerii Warmińskiej jest dostępny także nowoczesny skaner stóp, dzięki czemu korzystający mają pewność, że obuwie, które zamówią będzie dobrze dopasowane. Salon eobuwie.pl w Galerii Warmińskiej jest 11 stacjonarnym salonem internetowej marki o tej samej nazwie.

Sklep eobuwie.pl specjalizuje się w sprzedaży obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego oraz akcesoriów. W ofercie sklepu znajduje się ponad 500 różnych marek, m.in.: Gino Rossi, Geox, New Balance, Adidas, Eva Minge, Tamaris. Dostępne są także marki premium, takie jak Guess, Tommy Hilfiger, Boss, Furla, Liu Jo czy Armani Jeans

Galeria Warmińska należy do NEPI Rockcastle

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club  Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.