Sale Zabaw Fikołki wchodzą do kolejnego centrum handlowego

Sale Zabaw Fikołki podpisały umowę z największą galerią handlową na Podbeskidziu – z Galerią Sfera w Bielsku-Białej. Będzie to ósme centrum rozrywki największej sieci sal zabaw w Polsce.

Umowa dotyczy lokalu o powierzchni 884 mkw., w którym jesienią br. ruszy ósma sala zabaw pod logo Fikołki. Fikołki zostaną wyposażone w 3-poziomową konstrukcję zabawową oraz wysoką na 6 metrów ściankę wspinaczkową. W sali kulinarnej i sali eksperymentów będą odbywały się dodatkowe zajęcia oraz imprezy urodzinowe. Pojawi się także kawiarnia dla rodziców i strefa malucha z atrakcjami dla najmłodszych. Wśród atrakcji inwestor planuje zbudować kilka rodzajów zjeżdżalni, tor przeszkód, labirynt sensoryczny, boisko do gry w piłkę, sieć Spidermana.

– Nasza obecność w Galerii Sfera urozmaici ofertę rodzinną obiektu – wyjaśnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki. – Znajdziemy się na 2 piętrze w sąsiedztwie food courtu z licznymi restauracjami, dzięki którym w niedziele niehandlowe Sfera tętni życiem. Zarówno restauracje z dedykowaną dla rodzin ofertą, sala zabaw, jak i kino będą otwarte przez 7 dni w tygodniu.

Klientami Fikołków będą nie tylko bielszczanie, ale także mieszkańcy całego Podbeskidzia, turyści przebywający w tej malowniczej części Polski oraz mieszkańcy po drugiej stronie granicy. Według statystyk większość gości Fikołków stanowią dzieci w wieku 4-6 lat (48 proc.). Dzięki wprowadzeniu Karty Malucha Fikołków, która umożliwia bezpłatną zabawę dzieci do drugiego roku życia, przybywa klientów właśnie w tej kategorii wiekowej.

Pod logo Fikołki działa 7 placówek

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa 7 placówek w 4 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Płocki i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 700-1200 m2 i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermena, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W trzech salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.