So! Coffee rozwija sieć na południu Polski

So! Coffee

Nowy Sącz to już 29 miasto na mapie Polski, w którym pojawiła się marka So! Coffee. Tym razem jest to wyspa zajmująca 50 mkw. powierzchni z 28 miejscami siedzącymi.

57 kawiarnia w Polsce pod szyldem So! Coffee otwarta została w Galerii Trzy Korony. Kawiarnia została zaprojektowana w taki sposób, aby zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć wygodne miejsce do rozmów oraz odpoczynku w centrum handlowym.

Kawiarnia So! Coffee w Nowym Sączu została podzielona na różne strefy (do wygodnej pracy z komputerem, na spotkania businessowe, strefę relaksu). Dla wygody gości we wnętrzu przeważają tapicerowane kanapy i fotele, a także zostały zastosowane naturalne, szlachetne, ekologiczne materiały takie jak drewno, metal, kamień oraz harmonijna, głęboka, ale niemonotonna kolorystyka. Kanapy, stoliki oraz bar zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich producentów.

So! Coffee

W ofercie So! Coffee każdy znajdzie coś dla siebie. – Goście mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy ze specjalnie skomponowanej mieszanki wyselekcjonowanych ziaren Arabiki, pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki z azjatycką Robustą, która ma czekoladowy posmak oraz doskonale jedwabistą cremę, ale także przygotowywanymi na miejscu świeżo wyciskanymi sokami, koktajlami, kanapkami, naturalnymi herbatami, wypiekanymi goframi, lodami z własnej manufaktury oraz ciastami i drobnymi słodkościami – zachwala sieć.

Sieć sprzedaży

So! Coffee liczy blisko 60 lokali. Marka należy do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. Lagardere Travel Retail jest jedną ze spółek wchodzących w skład grupy Lagardère Travel Retail SA, największego detalisty sprzedaży prasy w lokalizacjach podróżnych, obecnego w 34 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Spółka Lagardere Travel Retail, działająca wcześniej pod nazwą HDS Polska jest obecna na rynku sprzedaży detalicznej od 1998 roku i zarządza siecią 850 punktów sprzedaży, w tym 113 lokalami gastronomicznymi.

So! Coffee

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl