Fikołki realizują jedno z największych centrów rozrywki w Polsce

W stołecznej Arkadii trwa rozbudowa Sali Zabaw Fikołki. Po modernizacji centrum rozrywki i edukacji dla dzieci zyska strefę sensoryczną, sklep Coccodrillo oraz powiększy kawiarnię.

Sala Zabaw Fikołki działające do tej pory na powierzchni 1175 mkw. powiększą się o sąsiedni lokal oraz dobudowaną antresolę, dzięki czemu powierzchnia zwiększy się o 170 mkw. W efekcie tych działań powstanie jedno z największych centrów rozrywki w Polsce zlokalizowane w galerii handlowej. Zakończenie prac planowane jest na początek lipca br.

Rozbudowa wpłynie na zwiększenie strefy rodzica z kawiarnią oraz strefy malucha dla najmłodszych gości. Dodatkowo powstanie sklep z odzieżą dziecięcą Coccodrillo, a także zwiększy się komfort w strefie lobby dla klientów oraz kawiarni.

– Dzięki zmianom Centrum Handlowe Arkadii zwiększy powierzchnię otwartą dla klientów także w niedziele niehandlowe. Skorzystają zarówno dzieci, które będą miały więcej przestrzeni na zabawę oraz rodzice, dla których zostanie powiększona kawiarnia – zapewnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Pod logo Fikołki działa obecnie 7 placówek

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa 7 placówek w 4 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Płocki i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 700-1,2 tys. mkw.  i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermena, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W trzech salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.

Ostatnio Sale Zabaw Fikołki podpisały umowę z największą galerią handlową na Podbeskidziu – z Galerią Sfera w Bielsku-Białej. Będzie to ósme centrum rozrywki największej sieci sal zabaw w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl