Kolejne dwa salony Change Lingerie w centrach handlowych

23 maja został otwarty nowy salon z bielizną Change Lingerie w Galerii Młociny. To już piąty salon marki w Warszawie. Na jego potrzeby wynajęto 72 metrowy lokal usytuowany w Alei Mody na pierwszym piętrze, obok Media Markt. Natomiast 30 maja zostanie otwarty trzeci sklep w Łodzi – w Galerii Łódzkiej. Salon zlokalizowany jest na parterze i sąsiaduje z H&M.

– Skandynawska marka Change z powodzeniem działa na polskim rynku od ponad 7 lat. Priorytetem jest dla nas idealnie dopasowanie, dlatego oferujemy szeroką paletę rozmiarów biustonoszy (miski A – M, obwody od 60 do 100) oraz nieodpłatną usługę profesjonalnego brafittingu we wszystkich salonach. Bielizna i kolekcja plażowa Change emanują kobiecością i kuszą finezją wykonania.– mówi Marcelina Zięciak, PR Manager marki Change.

Change planuje kolejne otwarcia salonów

– W ramach kolejnych działań inwestycyjnych Change zakłada dalszą ekspansję i otwarcia nowych salonów. Nieustannie koncertujemy się także na wzmocnieniu pozycji marki na rynku – tłumaczy Tariq Al– Sakkaf, członek Zarządu Change.

W nowych salonach Change Lingerie dominuje przepełniony lekkością i prostotą skandynawski design. Funkcjonalnie urządzone wnętrza są jasne, ciepłe oraz przytulne. Wyposażenie charakteryzuje się minimalizmem, czystością formy i nieskomplikowanymi kształtami. Uwagę przyciągają naturalne drewno i tworzące atmosferę oświetlenie. Stonowane barwy, naturalne materiały, wysmakowane formy pozwalają Klientom złapać głęboki wdech i zapewniają komfort zakupów.

Change Lingerie to skandynawska marka bieliźniarska dostępna w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w tym w 22 salonach w Polsce. Atutem marki Change jest szeroka paleta rozmiarów oraz profesjonalne, bezpłatne doradztwo w zakresie brafittingu umożliwiające perfekcyjne dopasowanie bielizny. Change oferuje 3 kolekcje: Change, Charade oraz Intimate.

Salony Change w Polsce: Białystok (Galeria Jurowiecka), Bydgoszcz (Focus i Galeria Pomorska), Bytom (Agora), Gdańsk (Galeria Bałtycka), Kraków (Bonarka i CH Czyżyny), Łódź (Manufaktura, Port Łódź i Galeria Łódzka), Nowy Sącz (Galeria Trzy Korony), Płock (Galeria Mazovia), Poznań (Stary Browar), Rzeszów (Galeria Rzeszów), Toruń (CH Bielawy), Warszawa (Wola Park, Galeria Wileńska, Centrum Łopuszańska 22 i Młociny ), Zielona Góra (Focus Mall). Outlety Change w Polsce: Warszawa (Factory Ursus), Łódź (Ptak Outlet).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.