Semilac rozwija sieć sprzedaży w Poznaniu

26 maja Semilac pojawił się w kolejnym prestiżowym punkcie na mapie Poznania. Polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu otworzyła sklep w Starym Browarze, w którym klienci mogą dokonać zakupu wszystkich produktów marki, jak i skorzystać z usług doświadczonych stylistek paznokci.

Znana i lubiana polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu nie zwalnia tempa otwierając kolejny punkt sprzedażowo-usługowy w Poznaniu, tym razem w centrum handlu i sztuki – Starym Browarze przy ul. Półwiejskiej 42. Lokalizacja w samym sercu Poznania oferuje klientkom dostęp do pełnego asortymentu marki i umożliwia skorzystanie z usług manicure.

Obecnie produkty Semilac można zakupić w ponad 20 sklepach monobrandowych oraz ponad 100 wyspach handlowych zlokalizowanych w ponad 70 miastach w całej Polsce.

Bogate porfolio

Produkty Semilac od samego początku wprowadzenia marki na rynek, czyli od 2013 roku, cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. W bogatym portfolio występuje ponad 300 odcieni lakierów hybrydowych. Poza lakierami marka oferuje również profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji, urządzenia do stylizacji i zdobnictwa paznokci, a od  marca 2018 roku również produkty do makijażu. Z produktów Semilac korzysta już ponad 2 tysiące salonów kosmetycznych, a także najbardziej prestiżowe szkoły kosmetyczne w Polsce.

Oferta Semilac dostępne jest w 35 krajach na 5 kontynentach, w tym m.in. w: w Belgii, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Maroko, USA, Irlandii, Norwegii, Rosji, Portugalii, Szwecji, i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lakiery Semilac posiadają Raport Bezpieczeństwa, Dermatest oraz certyfikat ISO. Wszystkie produkty marki dostępne są w sklepie internetowym www.semilac.pl oraz w sieci punktów sprzedażowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.