Papa Diego i Van Dog zapraszają na ucztę w klimacie street foodu

Galeria Młociny to już trzecie miejsce w Warszawie, w którym można spróbować zarówno meksykańskiej kuchni od Papa Diego, jak i zaskakujących połączeń smakowych serwowanych przez sieć Van Dog. Obie marki zostały stworzone przez Foodio Concepts – spółkę zależną ogólnopolskiej sieci multipleksów Helios.

Papa Diego i Van Dog w Galerii Młociny znajdują się w strefie restauracyjnej Spotkania i Dania na poziomie +2.

Restauracji stale przybywa

Papa Diego znajduje się w części Dechy – inspirowanej tradycją dawnych bielańskich potańcówek. Goście lokalu spróbują wyrazistych dań kuchni meksykańskie. To trzecia restauracja Papa Diego w Warszawie (dwie pozostałe znajdują się w Centrum Praskim Koneser i w Blue City) i 12. w Polsce – dotychczas lokale sieci zostały otwarte w Katowicach (2 lokale), Gdańsku (2 lokale), Poznaniu, Wołominie, Pruszkowie, Opolu (2 lokale) i w Warszawie (2 lokale).

Restaurację Van Dog można znaleźć w części Hutnik nowego centrum handlowego. Goście lokalu mogą spróbować nietypowej wersji klasycznej ulicznej przekąski – van dogów w wersji gourmet. Van Dog w Galerii Młociny to trzeci lokal tej sieci, pozostałe działają w Centrum Praskim Koneser i w Blue City.

Foodio Concepts to firma założona przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Galeria Młociny

Galeria Młociny to blisko 85 tys. mkw. nowoczesnej, świetnie zaprojektowanej powierzchni z której ponad 6 tys. mkw. przeznaczonych jest na przestrzeń restauracyjną i rozrywkową. Jej kluczowy element – unikalna strefa gastronomiczna – została podzielona na klimatyczne strefy funkcjonalne, przystosowane do różnych gustów. Znajdują się tam m.in. przytulne kafejki, food trucki oraz restauracje oferujące posiłki na świeżym powietrzu. Oprócz strefy rodzinnej, w której dzieci mogą się bawić także na zewnątrz, obok przestrzeni gastronomicznej przygotowano miejsca coworkingowe. W galerii znajduje się ponadto pierwszy w dzielnicy, nowoczesny 10-ekranowy multipleks z komfortowymi, w pełni rozkładanymi fotelami.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.