NeoNail otwiera stoisko w Galerii Północnej

NeoNail, polska marka lakierów hybrydowych dołączyła do szerokiej oferty salonów z kosmetykami w Galerii Północnej. Otwarcie stoiska miało miejsce w piątek, 17 maja.

Marka NeoNail, zasilając grono najemców Galerii Północnej, rozszerzyła tym samym swoją sieć sprzedaży o nowy punkt na warszawskiej Białołęce. Stoisko mieści się na parterze Galerii Północnej, w pobliżu sklepu Douglas. Firma oferuje bogatą paletę lakierów hybrydowych obejmującą ponad 200 kolorów, wyposażenie salonów (przede wszystkim: lampy UV i LED), ozdoby do paznokci, artykuły do depilacji, zestawy startowe i upominkowe, a także płyny, preparaty oraz akcesoria do manicure i pedicure.

– Dostosowując się do potrzeb klientów, systematycznie poszerzamy ofertę handlową naszej galerii. Stoisko NeoNail wzbogaci ofertę Galerii Północnej o kolejne markowe produkty przeznaczone do profesjonalnej stylizacji paznokci. Jest to już drugi punkt, po Semilac, z asortymentem tej kategorii, zatem wybór produktów jest naprawdę duży. Cieszymy się, że kolejny najemca wybrał Galerię Północną na lokalizację swojego stoiska – mówi Aneta Kusak, Additional Income Manager w Galerii Północnej.

NeoNail to polska marka oferująca wysokiej jakości produkty do stylizacji paznokci. Została ona stworzona z myślą o profesjonalnych usługach kosmetycznych, które klientki mogą również wykonywać samodzielnie w domu. Przy każdym stoisku pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków służą przeszkolone osoby, udzielając również licznych wskazówek. Celem producenta jest inspirowanie oraz pokazywanie nowych rozwiązań i pomysłów na stylizację paznokci.

Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV EURO AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 43 budynków komercyjnych oferujących ponad 703 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje ponad 425 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których blisko 103.000 jest w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.