Szersza oferta modowa Centrum Handlowego Auchan Katowice

Centrum Handlowe Auchan Katowice, cenione przez klientów ze względu na wygodne zakupy i bogatą ofertę usług, wzbogaca portfolio najemców w segmencie mody. Od 30 maja w obiekcie działa salon Carry, który zajął lokal o powierzchni 368 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Katowice odpowiada Ceetrus Polska.

Oferta Centrum Handlowego Auchan Katowice powiększa się o markę modową. Od 30 maja klienci mogą robić zakupy w salonie marki Carry o powierzchni 368 mkw. W salonie można znaleźć bogaty asortyment mody damskiej, męskiej w stylu casual i young, a także modę dziecięcą oraz akcesoria i różnorodne dodatki.

– Klienci lubią odwiedzać nasze centrum handlowe za względu na wygodę zakupów, dostęp do zróżnicowanych usług i wydarzenia edukacyjne i rozrywkowe adresowane do całych rodzin. Zależy nam na tym, żeby oferta obiektu była jak najszersza, dlatego cieszę się, że rozpoczęliśmy współpracę z najemcą z segmentu mody – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Katowice.

Marka Carry to moda codzienna i weekendowa dla kobiet i mężczyzn, a także dzieci, w każdym sezonie nowoczesna w detalu i kolorze. Oferuje odzież o swobodnej i modnej stylistyce. Produkty we wszystkich kategoriach są projektowane z myślą o odbiorcy, który ceni wysoką jakość i wygodę, a także szuka nowych trendów modowych. Obecnie w Polsce działa ponad 100 stacjonarnych salonów Carry. Salon otwarty w Centrum Handlowym Auchan Katowice jest czwartym sklepem stacjonarnym marki w Katowicach.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Katowice odpowiada Ceetrus Polska. Spółka od wielu lat współpracuje z marką Carry, a salony tej sieci znajdują się obecnie w 17 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce.

Oferta Centrum

Centrum Handlowe Auchan Katowice to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy 30 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, Orsay, Diverse Centrum oferuje również klientom szeroką ofertę usług, a w sklepie Jysk asortyment z zakresu wyposażenia wnętrz . W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Decathlon oraz sklep motoryzacyjny i serwis Norauto.

Centrum Handlowe Auchan Katowice jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 1100 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży. Centrum Handlowe Auchan Katowice jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Powstało w 2000 roku. Obiekt ma 25 360 mkw. powierzchni handlowej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.