Marka Triumph otworzyła salon w CH Pogoria

Galeria Pogoria poszerza ofertę modową. W piątek, 31 maja, do grona najemców obiektu dołączyła jedna  z wiodących marek bielizny, Triumph. Jest to pierwszy salon tej sieci w Dąbrowie Górniczej.

Listę ponad 80 sklepów dąbrowskiej galerii Pogoria uzupełnił salon popularnej marki Triumph. Doskonale znana na polskim rynku niemiecka sieć, zajęła lokal o powierzchni ponad 72 mkw. Nowo otwarty sklep ulokowany jest na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów MMA24NET oraz Inglot. To drugi salon z bielizną w dąbrowskiej galerii. Swój sklep ma tutaj już polska sieć Gatta. Asortyment bieliźniany dopełniają także pozostałe marki odzieżowe, m.in., H&M, czy Reserved. Oferta, jaką Triumph udostępnia odwiedzającym CH Pogoria idealnie wpisuje się w modowy charakter dąbrowskiego obiektu. Moda jest obecnie jednym z kluczowych elementów przyciągających na zakupy do galerii. Podążając za trendami niemiecki producent bielizny proponuje w każdym sezonie nowe modele, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

– Obecność marki Triumph w dąbrowskiej galerii Pogoria niezmiernie nas cieszy. Nowy salon to kolejny krok w kierunku poszerzania naszej oferty. Dążymy do tego, aby nasi klienci mogli znaleźć w centrum handlowym kompleksową ofertę towarów i usług, dlatego stale ją urozmaicamy. Dzięki otwarciu salonu Triumph, klienci zyskają dostęp do wysokiej jakości produktów bieliźnianych. Mamy nadzieję, że tę zmianę powitają z zadowoleniem – mówi Katarzyna Jabłońska –Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Triumph to jedna z czołowych firm produkujących bieliznę, której salony można znaleźć w ponad 120 krajach na całym świecie. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje bieliznę, koszule nocne, piżamy oraz stroje kąpielowe, znane z połączenia wysokiej jakości wykonania i wygody z najnowszymi trendami mody.

CH Pogoria należy do spółki NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 80 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na ponad 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket Auchan oraz market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma Sierra Balmain Property Management Sp. z o.o. Sp. k.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top