Mallson: w Warszawie powstanie nowy obiekt handlowy – Era Park

Właściciel obiektów sieci Era Park działających prężnie w Radomsku oraz Wieluniu stawia na Warszawę. Nowa inwestycja sieci to park handlowy o powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

W Warszawie, w dzielnicy Rembertów, położonej w prawobrzeżnej części miasta planowana jest budowa nowoczesnego parku handlowo-usługowego pod szyldem Era Park. Obiekt powstanie na terenie o głębokich tradycjach handlowych. W 1973 r. zostało tu przeniesione targowisko  z okolic Dworca Wschodniego od zawsze kojarzone z wyższą jakością produktową i modnym wzornictwem. Wyjątkowa lokalizacja – w samym centrum dzielnicy, bezpośrednio przy jednej z głównych ulic (Strażacka) – gwarantuje bardzo wysoką frekwencję klientów.

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. Na terenie Rembertowa  zlokalizowana jest uczelnia Akademii Sztuki Wojennej, zamieszkała przez około 3 tys. osób. W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. Dodatkowo, w bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), do której codziennie z uwagi na szybkie i dogodne połączenie z centrum miasta dojeżdżają również mieszkańcy pobliskiej dzielnicy Wesoła oraz Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Sulejówka i innych.

Era Park będzie dysponować powierzchnia 3 tys. mkw. GLA

Powierzchnia najmu, na której znajdzie się kilkanaście sklepów, to ponad 3 tys. mkw. GLA. Dla zmotoryzowanych klientów przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych. Planowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową tej dzielnicy o znane i popularne marki branż: modowej, rtv-agd, drogeryjnej, usługowej, wyposażenia wnętrz i innych.

Dzielnica Rembertów jest otwarta na rozwój i nowe inwestycje, powstaje tu coraz więcej nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Era Park doskonale wpisuje się w dzisiejsze potrzeby mieszkańców tego obszaru. Wraz z istniejącymi już w bliskim sąsiedztwie obiektami handlowymi sieci Biedronka oraz Lidl stanie się najważniejszym centrum zakupów z kompleksową ofertą handlową.

Budowa ma ruszyć wiosną 2020 r., a otwarcie planowane jest jesienią.

Mallson Polska wystawcą Shopping Center Froum 2019 CEE

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych  o łącznej powierzchni ponad 700.000 m.kw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji  i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top