Grupa Saller rozbudowuje obiekt w Pruszczu Gdańskim

Otwarte w maju 2019 roku Centrum Handlowe zlokalizowane jest w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Domejki. Już wkrótce nową powierzchnię handlową otworzy tam m.in. sieć Pepco.

Z uwagi na duże aktualne zainteresowanie, tak klientów jak i najemców, centrum handlowe powiększy powierzchnię o kolejne 3 tys. mkw.

– Także powierzchnia dobudowywana ma już swoich najemców lub prowadzone są zaawansowane negocjacje z najemcami – poinformował J.Saller, Prezes Zarządu Grupy z Wrocławia.

Nowy obiekt Grupy Saller

Niedawno Grupa Saller rozpoczęła również budowę nowego parku handlowego w Białogardzie. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu u zbiegu ulicy Kołobrzeskiej oraz Szosy Połczyńskiej. Naprzeciwko znajduje się także operator spożywczy Lidl. Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. klienci znajdą następujących najemców: dyskont niespożywczy Tedi, salon AGD RTV Neonet oraz sklep z modą dla całej rodziny Pepco. – Na obecnym etapie finalizowane są umowy najmu z renomowaną siecią drogeryjną oraz obuwniczą – informują przedstawiciele Grupy Saller.

– Nasze zalety to szybki proces decyzyjny i przejrzyste zasady działania – mówi w rozmowie z Retailnet Małgorzata Grdusiak, Pełnomocnik odpowiedzialny za rozwój grupy Saller w Polsce. I dodaje: – To też ciągła obserwacja rynku i stała kontrola posiadanych już nieruchomości. Każda inwestycja , czy to nowa, czy taka którą mamy już od kilku lat w portfelu, analizowana jest kilkakrotnie pod różnymi aspektami. Obserwujemy naszych klientów i staramy się jak najbardziej wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

30 projektów Saller w komercjalizacji

Saller nie tylko dąży do jak największego i najszybszego powiększania portfela, ale również ulepsza, modernizuje oraz rozbudowuje posiadane lokalizacje. W procesie komercjalizacji znajduje się aktualnie około 30 projektów/obiektów.

Grupa Saller jest operatorem ponad 1,5 mln mkw. GLA, na co składa się  ponad 400 obiektów. Firma została założona przez Josefa Sallera w Bawarii w 1981 roku. Obecnie główna siedziba firmy Saller znajduje się w Weimarze–Legefeld. W trakcie prawie 40 lat obecności w sektorze nieruchomości komercyjnych grupa, oprócz Niemiec, rozwinęła swoją działalność również na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.